پرتو بلاگ

کلید آزمون ارشد علوم پزشکی امروز منتشر می شود

کلید آزمون ارشد علوم پزشکی امروز منتشر می شود

کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی امروز یکشنبه، ۸ خرداد ۱۴۰۱ بر روی سایت مرکز سنجش آموزش کشور به نشانی https: //www.sanjeshp.ir منتشر می شود و داوطلبان می توانند از روز سه شنبه ۱۰ خرداد اعتراض به سؤالات آزمون را صرفاً به صورت اینترنتی ارسال نمایند.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بعد از بررسی سئوالات آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی و اعتراضات، کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ اعلام می شود.
ظرفیت پذیرش به همراه کارنامه علمی مرحله اول، تا نیمه اول تیرماه اعلام می شود. انتخاب رشته کلیه داوطلبان به همراه انتخاب رشته محل مخصوص استعداد درخشان بدون آزمون هم در نیمه اول تیرماه انجام می گیرد و اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ به همراه کارنامه نهایی در نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد.
بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، رشته محل هایی که ظرفیت پذیرش آنها ۳ نفر و بیشتر است، مشمول ۱۰ درصد سهمیه اضافه بر ظرفیت پذیرش استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون هستند.
به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی طی دو روز گذشته یعنی پنج شنبه ۵ و جمعه ۶ خرداد ماه جاری در ۳۴ حوزه امتحانی در دانشگاه های علوم پزشکی در دو نوبت بامداد و پس از ظهر برگزار شد.
طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، حدود ۶۴ هزار نفر در این آزمون حضور داشتند و بعضی از داوطلبان در آزمون دو رشته شرکت کردند.1401/03/09
21:23:02
5.0 / 5
441
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog