پرتو بلاگ

آغاز ثبت نام شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

آغاز ثبت نام شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام داوطلبان جهت شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شروع شد و تا ۲۱ خردادماه ادامه دارد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، با اعلام مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه می توانند با رفتن به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس http: //azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. این ثبت نام تا روز شنبه ۲۱ خرداد ماه ادامه دارد.
آن دسته از مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) شاغل در موسسات آموزش عالی کشور و دستگاههای اجرایی به جز دانشگاه آزاد اسلامی که خویش را متقاضی استفاده از سهمیه مربیان اعلام کرده اند هم لازم است، مدارک لازم به منظور بهره مندی از این سهمیه شامل موافقت دانشگاه یا موسسه محل خدمت و آخرین حکم کارگزینی خویش را در زمان ثبت نام به منظور مصاحبه بارگذاری نمایند. مربیان رسمی (قطعی یا آزمایشی) دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری این مدارک نخواهند داشت. استعلام وضعیت مربیان دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی صورت خواهد گرفت.
مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی امسال به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار می شود و زمان و نحوه دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه حضوری بعد از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر می شود.
منبع:

1401/03/12
10:35:35
5.0 / 5
471
تگهای خبر: دانشگاه , سایت
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog