پرتو بلاگ

هفدهمین فراخوان عضویت در مراکز رشد پارک فناوری پردیس تمدید گردید

هفدهمین فراخوان عضویت در مراکز رشد پارک فناوری پردیس تمدید گردید

به گزارش پرتوبلاگ، فراخوان پذیرش عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس تا ۳۰ آذرماه تمدید گردید.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از پارک فناوری پردیس، هفدهمین دوره «فراخوان مسیر» جهت پذیرش عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس تا ۳۰ آذرماه تمدید گردید.
تیم ها و شرکتهای نوپای فعال در حوزه های کشاورزی و صنایع غذایی، سلامت و تجهیزات پزشکی، نفت، گاز و پتروشیمی، معدن و صنایع معدنی و فناوری اطلاعات، بازی و بازی وارسازی (گیمیفیکیشن)، می توانند طرح های دارای خصوصیت های شاخص از حیث تیم کاری، فناوری، نوآوری و مبتنی بر نیاز بازار را در سایت پارک فناوری پردیس eservices.techpark.ir ثبت کنند.
پس از طی مراحل اولیه بررسی و پذیرش طرح ها، تیم ها در فضای کار اشتراکی پارک فناوری پردیس با نام «کوآپ» مستقر می شوند و در خلال این مدت دوره آماده سازی که شامل برنامه ها و آموزش های متنوع و فشرده جهت فراگیری مهارت های اساسی مدیریت و تجاری سازی کسب و کار و عملیاتی کردن آنها در میدان عمل است، برای آنها برگزار می گردد.
مراحل پذیرش متقاضیان با تکمیل و ارسال فرم عضویت توسط صاحبان طرح شروع می شود و فرایند عضویت با عرضه اطلاعاتی در مورد تیم کاری و طرح مورد نظر ادامه خواهد یافت.
در صورت تایید اولیه طرح، جلسه معارفه به صورت عمومی و جلسه مصاحبه به صورت اختصاصی برگزار می گردد تا طرح ها از جنبه های پتاسیل بازار و امکان توسعه فنی مورد بررسی قرار گیرند.
در گام بعدی با تایید کارشناسان مربوطه، تیم ها بعد از پذیرش اولیه، به صورت فشرده برخی مهارت های مهم و اصلی راه اندازی و مدیریت کسب و کار را فرا می گیرند و در طول دوره به صورت مستمر مورد ارزیابی و پایش قرار می گیرند و در صورت رسیدن به پایان دوره، در جلسه «داوری نهایی» از طرح کسب و کار خود دفاع خواهند کرد و درصورت تایید، به عضویت مرکز رشد درخواهند آمد.


منبع:

1401/09/23
11:29:56
5.0 / 5
483
تگهای خبر: service , اطلاعات , بازی , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog