پرتو بلاگ
رئیس دانشگاه پیام نور:

دانشگاه پیام نور عضو وابسته اتحادیه دانشگاه های اروپایی می شود

دانشگاه پیام نور عضو وابسته اتحادیه دانشگاه های اروپایی می شود

به گزارش پرتوبلاگ، رئیس دانشگاه پیام نور از آمادگی این دانشگاه برای پیوستن به عضو وابسته اتحادیه دانشگاه های اروپایی اطلاع داد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، ابراهیم تقی زاده، رئیس دانشگاه پیام نور در دیدار با آرتور باغداراشیان، رئیس اتحادیه دانشگاه های اروپایی در ایروان ضمن تاکید بر راهکارهای توسعه همکاری میان دانشگاه پیام نور و اتحادیه دانشگاه های اروپایی گفت: دانشگاه پیام نور با بهره بردن از ظرفیت علمی، آموزشی و پژوهشی بیش از ۳۷۰۰ عضو علمی متخصص، و فعالیت در قالب بیش از ۳۵۰ مرکز دانشگاهی در ایران و فعالیت آموزشی بین المللی در ۲۰ نمایندگی فعال در پنج قاره جهان از خصوصیت های ممتاز این دانشگاه می باشد و تحصیل همزمان بیش از ۳۶۰ هزار دانشجو و بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی بین المللی نشانه اعتماد، کیفیت آموزش و عنایت جامعه علمی به این دانشگاه می باشد.
وی همین طور اشاره کرد: دانشگاه برای عقد تفاهم نامه بمنظور توسعه همکاری ها در حوزه های تبادل استاد و دانشجو، راه اندازی دوره های تحصیلات عالی مشترک در قالب قراردادها Joint Degree و double degree، دوره های آموزش عالی آزاد و کوتاه مدت و کمک به راه اندازی کرسی های آموزش زبان فارسی در دانشگاه های عضو اتحادیه آمادگی دارد.
در ادامه این جلسه همین طور باغداراشیان، رئیس اتحادیه دانشگاه های اروپایی هم اشاره کرد: ظرفیت دانشگاه پیام نور و کارهای گسترده آن در حوزه آموزش عالی ایران و منطقه تجربه ای باارزش می باشد و ما خواهان در اختیار قرار دادن تجربیات وسیع این دانشگاه به ویژه در قسمت آموزشهای برخط و ترکیبی می باشیم.
وی در رابطه با پیشنهاد عضویت پیام نور ایران در اتحادیه دانشگاه های اروپایی اظهار داشت: این مساله در دستور کار نشست سالانه مجمع اتحادیه قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، نشست سالانه اتحادیه دانشگاه های اروپایی به میزانی ایروان ارمنستان و دانشگاه اروپایی این کشور درحال برگزاری است و رئیس دانشگاه پیام نور ایران هم به عنوان میهمان و سخنران ویژه در این جلسه حضور دارند. مبحث انتقال ریاست دوره ای این اتحادیه از ارمنستان به فرانسه و عضویت پیام نور ایران، در دستور کار دوره ای نشست این اتحادیه قرار دارد.1402/09/12
09:29:05
5.0 / 5
258
تگهای خبر: پژوهش , جهان , دانشگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog