پرتو بلاگ

برنامه روزی با دانشگاه تهران سال جاری مجازی

برنامه روزی با دانشگاه تهران سال جاری مجازی

به گزارش پرتوبلاگ چهارمین دوره از برنامه ˮروزی با دانشگاه تهرانˮ از روز سه شنبه 18 شهریور ماه در همه پردیس‎ها و دانشكده‎های دانشگاه تهران به صورت مجازی برگزار می گردد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، معاونت فرهنگی دانشگاه تهران ضمن تشریح جزئیات چهارمین برنامه "روزی با دانشگاه تهران"، اعلام نمود به علت پیشگیری از انتشار کرونا ویروس این برنامه سال جاری برخلاف سال های دیگر به صورت مجازی روز سه شنبه 18 شهریور ماه به صورت مجازی و در سایت باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران برگزار می گردد.
این برنامه در جهت ارتباط دانشگاه و جامعه، آشنایی مردم به‎ویژه دانش‎آموزان با فضای دانشگاه و نشان‎دادن فضای علمی با نشاط و به‎منظور ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه کوشش برای ورود به نماد آموزش عالی ایران «دانشگاه تهران» و جذب دانشجویان برتر برگزار می‎شود.
آشنایی دانش‎آموزان با رشته‎های تحصیلی دانشگاه تهران، آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه تهران برای دانشجویان، معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین‎المللی دانشگاه تهران برای دانش‎آموزان، خانواده‎ها و مربیان، آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه تهران، معرفی قطب‎های علمی دانشگاه تهران برای جذب دانش‎آموزان برتر، معرفی چهره‎های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه تهران و آشنایی با اهداف، ارزش‎ها و سبک زندگی در دانشگاه تهران از مهم ترین اهداف برگزاری برنامه فوق است.
جامعه هدف برنامه فوق دانش‎آموزان نخبه و علاقه‎مند، خانواده دانش‎آموزان و مربیان و مدیران مدارس برتر، هستند. در این برنامه افراد علاقه مند برای آشنایی با دانشگاه تهران، رشته های تحصیلی، اعضای هیات علمی، مفاخر، دستاوردها، امکانات و تجهیزات آن می توانند از دانشگاه دیدن کنند.
همینطور دانش آموزان دوره متوسطه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در چهارمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» به سامانه ی tcs.ut.ac.ir رجوع کنند.1399/06/10
10:51:06
5.0 / 5
1539
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog