پرتو بلاگ

رساله های پزشكی متنوع می شوند

رساله های پزشكی متنوع می شوند

شیوه نامه اجرایی تنوع بخشی به مدلهای انجام رساله دانشجویان پزشكی، دندانپزشكی و داروسازی عمومی ابلاغ گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، در نامه ای با امضای دکتر ملک زاده و دکتر حق دوست، معاونین تحقیقات و فناوری و آموزشی وزارت بهداشت، شیوه نامه اجرایی تنوع بخشی به مدلهای انجام رساله دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی عمومی که پیرو مصوبه مورخ 10 آذر 1398 شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی درمورد رساله های محصول و دانش محور تدوین شده بود، ابلاغ گردید.
در متن این نامه خطاب به روئسای دانشگاه های علوم پزشکی آمده است؛
«پیرو مصوبه مورخ 1398.9.10 شورایعالی برنامه ریزی علوم پزشکی درمورد رساله های محصول و دانش محور، به پیوست شیوه نامه اجرائی تنوع بخشی به مدلهای انجام رساله دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی عمومی ارسال می گردد. لطفاً مدیریت فرمایید تا شیوه نامه ارسالی در شورای آموزشی دانشگاه / دانشکده طرح، تکمیل و مصوب و اجرایی گردد.
لازم به ذکر است که اجرایی نمودن این روش های جایگزین در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی داوطلبانه است، اما اهتمام در متنوع سازی هدفمند مدلهای رساله می تواند اثرات قابل توجهی در افزایش توانمندی های علمی و عملی دانشجویان و ارتقای نگاه عمیق ایشان به عرضه خدمت مطلوب تر به جامعه داشته باشد.»
شیوه نامه اجرایی تنوع بخشی به مدلهای انجام رساله دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی عمومی از راه رجوع در این لینک قابل مشاهده می باشد.
منبع:

1399/08/28
23:50:49
5.0 / 5
715
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog