پرتو بلاگ

اعلام ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی

اعلام ظرفیت پذیرش در آزمون استخدامی

به گزارش پرتوبلاگ سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلان اینکه توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور از امروز شروع شده است، اظهار داشت: در این آزمون 38 هزار و 184 نفر پذیرفته خواهند شد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور در امتداد جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرائی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸۱۸۴ نفر در روزهای۱۱ و ۱۲ دی ماه انجام می شود.
وی در ادامه با اعلان اینکه ثبت نام جهت شرکت در آزمون فوق در تاریخ ۲۰ تا ۲۹ شهریور صورت گرفت، اعلام نمود: روز پنج شنبه ۱۱ دی ماه تعداد ۲۹۷ هزار و ۹۶ و در روز جمعه ۱۲ دی ماه نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در ۱۸۹ شهر و ۲۷۳۰ حوزه آزمون به رقابت خواهند پرداخت.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلان اینکه کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور از امروز دوشنبه ۸ دی قابل دریافت است، اظهار نمود: داوطلبانی که وضعیت بومی بودن خودرا در بازه زمانی ۲ مهر تا ۲۹ آبان اعلام نکرده اند در زمان دریافت کارت میتوانند اطلاعات خودرا ویرایش کرده و وضعیت خودرا مشخص کنند.
زرین اظهار داشت: هماهنگی های لازم با استانداری های سراسر کشور، شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نفت، وزارت نیرو، سازمان اورژانس کشور، معاونت بهداشت وزارت بهداشت، معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور، پلیس راهنمایی و رانندگی، سازمان آتش نشانی، شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان بهزیستی، برای برگزاری این آزمون انجام شده است.
به گفته وی؛ برای حوزه های برگزاری آزمون دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون ارسال شده و حوزه ها توجیه شده اند. نآظرین بهداشت از طرف وزارت بهداشت قبل، حین و پس از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار نمود: پیش بینی های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شده است.
چینش صندلی ها با فاصله ۱.۵ متر انجام گرفته است
به گفته وی؛در مبادی ورودی و پنجره هایی که احتنالا برای تهویه هوای سالن یا کلاس لازم است دقایقی در جلسه آزمون باز شود چینش صندلی انجام نگرفته است. همین طور محل جداگانه در حد کلاس برای داوطلبانی که دارای شرایط سرماخوردگی و یا علائم مشکوک هستند در تظرگرفته می شود.
زرین اشاره کرد: از روز چهارشنبه سوم تا چهارم دیماه فرم خوداظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا در درگاه سازمان سنجش بمنظور هماهنگی با وزارت بهداشت جهت برگزاری آزمون این افراد در بیمارستانهای منتخب وزارت بهداشت فعال شد، داوطلبان باید به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس http: //salamat.gov.irمراجعه کنند و فرم مربوطه را تکمیل کنند.
وی با اعلان اینکه تمام اصول بهداشتی توسط عوامل اجرائی شامل زدن ماسک رعایت فاصله با یکدیگر و با داوطلبان صورت خواهد گرفت، اضافه کرد: انجام بازرسی بدنی توسط راکت های دستی و سایر وسایل الکترونیکی هوشمند انجام می شود. به داوطلبانی که در طول پروسه برگزاری آزمون احیانا ماسک آنها غیرقابل استفاده دمی باد ماسک داده خواهد شد.
منبع:

1399/10/09
13:03:37
5.0 / 5
898
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog