پرتو بلاگ

جزئیات برگزاری بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی

جزئیات برگزاری بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی

پرتوبلاگ: جزئیات برگزاری بیست وپنجمین المپیاد علمی دانشجویی اعلام گردید و بر این اساس قرار شد کارت ورود به جلسه  المپیاد راه یافتگان مرحله نهایی بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور روز سه شنبه 28 بهمن ماه جاری توزیع شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور آزمون المپیاد راه یافتگان مرحله نهایی بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، بامداد و پس از ظهر روز جمعه اول اسفند سال ۱۳۹۹ در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می گردد.
بر این اساس آزمون ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه اول اسفند از ساعت ۸ بامداد تا ۱۸ بعدازظهر انجام می شود. کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه تاریخ ۲۸ بهمن فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خودرا در مهرماه انتخاب نموده اند، بوسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.
باتوجه به شیوع کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است و بمنظور پیش گیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.
همراه داشتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از شروع ورود به حوزه تا اختتام برگزاری آزمون و خروج از حوزه الزامی می باشد. در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرائی در طول برگزاری آزمون حتما فاصله فیزیکی مناسب را رعایت نمائید.
باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تبعات آن برای کشور و به تبع آن نظام آموزش عالی، دستورالعمل های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای اجرا به دانشگاه های مجری ابلاغ گردیده است.1399/11/15
13:05:47
0.0 / 5
592
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog