پرتو بلاگ

اعلام زمان توزیع كارت آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی

اعلام زمان توزیع كارت آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی

پرتوبلاگ: آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی سال 1399 از روز سه شنبه 19 اسنفند ماه جاری بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی سال ۱۳۹۹ بامداد روز پنجشنبه مورخ ۲۱ اسفند ماه جاری در شهرستان های تهران و اصفهان انجام می شود. پروسه برگزاری آزمون بامداد از ساعت ۸: ۳۰ شروع می شود و درهای ورود به جلسه امتحان ساعت ۸ بامداد بسته خواهد شد، بدین سبب متقاضیان باید پیش از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون فوق از روز سه ­شنبه ۱۹ اسفند ماه جاری بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد و متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و بر طبق آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
جهت شرکت در جلسه آزمون فوق همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.
متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی همچون پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیدی اجتناب کنند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند بعنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط بر طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رفتار خواهد شد.
همه متقاضیان آزمون فوق لازم است از روز سه شنبه مورخ ۱۹ اسفند به سامانه خوداظهاری مبتلاشدن به کرونا به آدرس https: //salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. اطلاعات متقاضیان نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

منبع:

1399/12/17
13:40:10
0.0 / 5
825
تگهای خبر: اطلاعات , سازمان , سایت , هوش
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog