پرتو بلاگ

اعلام شرایط تبادل استاد بین دانشگاه علوم پزشكی تهران با یك دانشگاه اسپانیایی

اعلام شرایط تبادل استاد بین دانشگاه علوم پزشكی تهران با یك دانشگاه اسپانیایی

معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران فراخوان تبادل استاد با دانشگاه سانتیاگو د کامپوستلا ( Santiago de Compostela) اسپانیا برای تدریس را اعلام نمود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام این معاونت و باتوجه به همکاریهای گذشته دانشگاه علوم پزشکی تهران با دانشگاه Santiago de Compostela در پروژه های تبادل دانشجو و استاد برنامه اراسموس پلاس و پیرو قرارداد تبادل دانشجو و استاد میان این دو مجموعه، امکان تدریس اساتید واجد شرایط دانشگاه به مدت یک هفته در این دانشگاه اسپانیایی با حمایت مالی اتحادیه اروپا فراهم گشته است.
اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه برای ثبت نام لازم است مدارک مورد نیاز (تصویر پاسپورت، رزومه، قرارداد تبادل اساتید، گواهی اشتغال به کار، نامه پذیرش صادر شده توسط یکی از اساتید USC) را در سامانه آن دانشگاه بارگذاری کنند.
آخرین مهلت ثبت نام در فراخوان فوق یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ اعلام شده است و بعد از اختتام مهلت، مدارک بررسی و فرد منتخب در تاریخ ۲۶ تا ۲۸ خرداد ماه اعلام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متقاضیان برای دریافت نامه پذیرش می توانند بوسیله لینک با اساتید مربوط به حوزه تخصصی خود در دانشگاه USC ارتباط برقرار کنند.
همین طور اطلاعات تکمیلی دراین زمینه در لینک قابل دسترس است و متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با معاونت بین الملل دانشکده مرتبط و یا معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران تماس حاصل کنند. همین طور به سبب پاندمی کرونا، امکان برگزاری کلاس بصورت مجازی بدون نیاز به سفر نیز ممکن شده است.1400/02/20
12:58:36
5.0 / 5
499
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog