پرتو بلاگ

اعلام جزییات مصاحبه دوره بدون آزمون دكتری دانشگاه آزاد

اعلام جزییات مصاحبه دوره بدون آزمون دكتری دانشگاه آزاد

پرتوبلاگ: جزییات چگونگی ثبت نام بمنظور مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی از طرف مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلان این دانشگاه اعلام گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، نتایج اولیه درخواست داوطلبانی که در دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده اند بوسیله سایت www.azmoon.org اعلام گردید.
بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام از داوطلبان بمنظور شرکت در مصاحبه از امروز چهارشنبه 5 خرداد ماه شروع می شود و تا روز دوشنبه 10 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
کلیه داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی بمنظور شرکت در این مصاحبه لازم است با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
با بیان قبلی دانشگاه آزاد اسلامی، مصاحبه علمی داوطلبان بدون آزمون دکتری تخصصی ۱۴۰۰ بصورت "مجازی" برگزار می شود و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری بمنظور شرکت در مصاحبه مجازی بعد از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.
داوطلبانی که واجد شرایط در مرحله مصاحبه بدون آزمون دکتری تخصصی شده اند لازم است با مراجعه به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته ( یا رشته های ) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام نمایند.
همچنین، فرم مربوط به سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلبان بوسیله سامانه قابل دریافت بوده و متقاضیان ثبت نام لازم است فرم مذکور را از سامانه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در قالب یک فایل (با حداکثر حجم 10 مگابایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگذاری کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی هشدار داد: داوطلبان امکان بارگذاری تنها یک فایل pdf را خواهند داشت و در صورتیکه داوطلب بیش از یک فایل را بارگذاری کند، آخرین فایل بارگذاری شده بعنوان سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد.
پس داوطلبان تنها در صورت نیاز به اصلاح فایل بارگذاری شده، می توانند مجدداً تا اختتام مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی خود اقدام نمایند.
متقاضیان باید توجه نمایند که امکان انتخاب رشته/ گرایش بمنظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگذاری شده باشد.
همین طور داوطلبان لازم است بعد از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته یا رشته های مورد نظر خود، رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ کنند.
گفتنی است، بعد از پرداخت وجه و ثبت نام بمنظور شرکت در مصاحبه امکان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، اما داوطلبانی که در بیش از یک رشته دعوت به مصاحبه شده اند، می توانند تا اختتام مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام در رشته های مجاز خود اقدام نمایند.
منبع:

1400/03/07
15:04:21
5.0 / 5
547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog