پرتو بلاگ
وزیر راه و شهرسازی:

یك میلیون و ۳۰۰ هزار خانه خالی به سازمان مالیاتی ارائه شد

یك میلیون و ۳۰۰ هزار خانه خالی به سازمان مالیاتی ارائه شد

وزیر راه و شهرسازی از معرفی یک میلیون و 300 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه به سازمان امور مالیاتی اطلاع داد.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از مهر، محمد اسلامی در مراسم امضای قرارداد راه اندازی شهرک فناوری در شهرهای جدید پردیس و پرند با اشاره به اقدامات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور اظهار داشت: این معاونت در سالهای اخیر با درک درستی از اقتصاد دانش بنیان وقت خودرا صرف پژوهش و توسعه فناوری ها کرد. از آنجایی که سازوکار اقتصاد دانش بنیان نیازمند حمایت همه جانبه است ما هم با ایمان قلبی از جریان دانش بنیان حمایت می نماییم و موجبات تحول در وضعیت روبنایی و زیربنایی شهرک های فناوری در دستور کار قرار دارد.
وزیر راه و شهرسازی افزود: پارک علم و فناوری پردیس سال ها ۹۰ هکتار اراضی داشت و در سقف ۹۰ هکتار باقی مانده بود. جدیداً ۲۸۰ هکتار دیگر به آن با تصویب شورای عالی شهرسازی اضافه گردید و شهرک جدید دیگری هم در آن ایجاد می شود.
وی اضافه کرد: نخبگان خارج از کشور که به دنبال تأسیس شرکت های دانش بنیان هستند با این فرصت به وجود آمده می توانند به کشور برگردند تا شاهد شکل گیری پردیس هوشمند در جوار پایتخت باشیم.
اسلامی همین طور در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران درباره مالیات بر خانه های خالی اظهار داشت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد خالی را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دادیم تا آنها برمبنای قانون برای این واحدها گواهی مالیاتی صادر کنند.


منبع:

1400/04/07
13:46:36
5.0 / 5
588
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog