پرتو بلاگ

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشكی

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشكی

پرتوبلاگ: نتایج نهایی آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان انتقال خون کشور که در سال 1399 برگزار شده بود، منتشر گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، آزمون استخدامی متمرکز ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان انتقال خون کشور در تاریخ ۲۴ بهمن سال ۹۹ انجام شد و متقاضیان پذیرفته شده ایت آزمون که جهت بررسی مدارک و انجام مصاحبه به مراجع ذی ربط مراجعه کرده اند، می توانند برای مشاهده کارنامه نهایی در مرحله اول اعلام نتایج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند.
متقاضیان هریک از دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج درکارنامه و توضیحات اطلاعیه ای که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتشار یافته است، اقدام نمایند.
تمام متقاضیانی که کارنامه قبولی برای آنها صادر گردیده است، باید ازطریق مراجعه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها یا دانشکده ها و سازمان مربوطه، اطلاعات مربوط به ادامه روند استخدامی را کسب کنند.
استخدام پذیرفته شدگان در آزمون که مراحل قانونی را طی نموده باشند، منوط به تأیید هسته گزینش دانشگاه مربوطه و توانمندی های جسمی، روانی، ذهنی و حرکتی افراد توسط واحد طب کار موسسه و یا کمیسیون پزشکی طبق شیوه نامه سلامت جسمانی و روانی وزارت متبوع است.
متقاضیانی که در زمان های مشخص شده توسط دانشگاه های علوم پزشکی، نسبت به ارائه مدارک و مستندات لازم برای آغاز به کار اقدام ننمایند، از انجام مراحل بعدی محروم شده و حق هیچ نوع اعتراضی نخواهند داشت. در اینگونه موارد با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور از سایر شرکت کنندگان دارای حدنصاب و شرایط آگهی به ترتیب نمره فضلی دعوت خواهد شد.
نتایج تکمیل ظرفیت مشاغل باقیمانده متعاقباً پس از بررسی مدارک و انجام مصاحبه (در مشاغل مشخص شده) ازطریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
متقاضیانی که به نمرات مصاحبه، امتیاز بومی و امتیاز مدت زمان خدمت در وضعیت کرونا اعتراض دارند لازم است به دانشگاه ها یا دانشکده ها و سازمان مربوطه که مصاحبه کننده و بررسی کننده مدارک بوده، مراجعه کنند و از مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور اجتناب کنند.
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا ارائه مدارک بصورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده متقاضی خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود متقاضی به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم شده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می شود.

منبع:

1400/04/20
23:06:00
5.0 / 5
558
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog