پرتو بلاگ

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران

پرتوبلاگ: اسامی پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) در مقطع دکتری سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه تهران اعلام گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دانشگاه تهران در امتداد تحقق رسالت خود در خصوص گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی خصوصاً در مقطع دکتری تخصصی از بین پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت معرفی شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در "شیوه نامه اجرائی پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاری دامپزشکی" و دستورالعمل های سازمان سنجش آموزش کشور بوسیله ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی، برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع دکتری مبادرت به پذیرش دانشجو می کند.

ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز دوشنبه سوم خرداد شروع شد و تا روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه ادامه داشت و داوطلبان می توانستند به سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران به آدرس ems۱.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند. تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون مذکور از روز شنبه ۲۲ خرداد تا روز چهارشنبه مورخ دوم تیر ۱۴۰۰ مطابق با جدول برنامه زمانبندی صورت گرفت.
اسامی پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه تهران اعلام گردید. اسامی قبولی های علمی برمبنای شماره پرونده ثبت نامی در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران قابل مشاهده می باشد.
موعد ثبت نام، همزمان با بیان اسامی پذیرفته شدگان دوره دکتری از طرف سازمان سنجش و بصورت غیرحضوری در اواخر شهریورماه خواهد بود.
برمبنای اعلام دانشگاه تهران، انجام مصاحبه فقط برای داوطلبان یک دفعه برگزار می گردد و عدم شرکت در بازه زمانی تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نیست.
ثبت نام الکترونیکی در هریک از کد رشته محل های معرفی شده از طرف سازمان سنجش، جهت مصاحبه الزامی است و کلیه داوطلبان موظف می باشند در تاریخ های مقرر در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران ثبت نام کنند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
منبع:

1400/05/27
23:43:18
5.0 / 5
600
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پرتو بلاگ Parto Blog