پرتو بلاگ

امروز آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ارشد

امروز آخرین مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ارشد

پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 تا آخر وقت امروز چهارشنبه 5 آبان مهلت دارند برای ثبت نام به دانشگاه محل پذیرش خود مراجعه کنند.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نمی باشند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.
پذیرفته شدگان آزمون فوق می توانند برای کسب اطلاعات درباب تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام از تاریخ یک آبان ماه جاری به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.
درصورت عدم اعلام برنامه زمانی ثبت نام از طرف دانشگاه ها و موسسات پذیرفته شدگان تا آخر وقت امروز چهارشنبه ۵ آبان فرصت دارند برای ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی مراجعه نمایند.
همه پذیرفته شدگان می بایست در زمان تعیین شده در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی برای ثبت نام اقدام نمایند. عدم مبادرت به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.
اسامی قبول شدگان نهایی ۱۱ کدرشته امتحانی ذیل و تعدادی از کدرشته محل های مربوط به دانشگاه های (دارای شرایط خاص) به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگان های مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.
همین طور برای متقاضیان کدرشته محل های دانشگاه علوم انتظامی امین، باتوجه به عدم اعلام نتیجه مصاحبه کدرشته های مربوط از طرف این دانشگاه در هیچ یک از کدرشته محل ها اعلام نتیجه در این مرحله صورت نپذیرفته است و اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.
در هر مرحله از ثبت نام یا هنگام تحصیل، چنانچه مشخص شود متقاضی حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه نموده است و واجد شرایط نمی باشد قبولی وی باطل و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.
با توجه به این که در دستورالعمل ثبت نامی ارسالی به تمامی دانشگاه ها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ ابلاغ گردیده است تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل (معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از جانب متقاضیان به این سازمان باشد)، فقط ثبت نام موقت و مشروط به عمل آید، پس ضرورت دارد این دسته از پذیرفته شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد.
متقاضیانی که دارای مغایرت معدل می باشند باید وضعیت نهائی خودرا تا اختتام آذر ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه و یا پیگیری از این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می توانند از روش هایی که در انتهای این اطلاعیه اعلام شده با این سازمان مکاتبه نمایند.
پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آنها برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ باشد ضرورت دارد حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان نسبت به گرفتن مدرک کارشناسی خود اقدام نمایند. ضمنا آن دسته از پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آنها برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ (بهمن ماه) باشد می توانند مدرک کارشناسی خودرا حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ارائه نمایند.1400/08/07
14:23:32
5.0 / 5
459
تگهای خبر: اطلاعات , دانشگاه , سازمان
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog