پرتو بلاگ

پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی

پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش پرتوبلاگ شرایط پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دانشگاه شهید بهشتی اعلام نمود که به استناد آئین نامه "پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد" مصوب ۹۸/۱۰/۰۱ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دستورالعمل اجرایی مصوب شورای استعداد درخشان دانشگاه، از بین دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته، برای نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.
بر اساس اعلام دانشگاه شهید بهشتی، دانشجویان دوره های مجازی، نیمه حضوری، غیرحضوری، دانشگاه های پیام نور، آزاد اسلامی، غیردولتی-غیرانتفاعی، جامع علمی کاربردی، فنی و حرفه ای، پردیس های بین الملل (خودگردان)، دانشجویان غیرایرانی، دانشجویان ایرانی انتقالی از دانشگاه های خارج از کشور و دانشجویانی که مدرک خویش را از دانشگاههای خارج از کشور دریافت نموده اند مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.
همچنین درخواست برگزیدگان رتبه های یک تا پانزده مرحله نهایی المپیادهای علمی- دانشجویی برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط به تشخیص کارگروههای تخصصی برنامه ریزی و گسترش آموزش عالی با عرضه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد، به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش با آزمون، بررسی میشود.
تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده بر مبنای آئین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد، مجاز نیست.
ارائه درخواست و دارا بودن شرایط لازم به هیچ عنوان به مفهوم پذیرش نمی باشد و در صورت وجود هر گونه مغایرت در شرایط متقاضیان با ضوابط موجود در فراخوان، درخواست ایشان مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.
بر اساس اعلام اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید بهشتی، پذیرش اولیه به منزله پذیرش قطعی نیست و هیچگونه حقّی برای داوطلبان ایجاد نمیکند. پذیرش نهایی منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور است.
​​​​​​​متقاضیان از امروز ۱۳ آذرتا ۸ دی ۱۴۰۰ می توانند به سامانه جامع آموزشی دانشگاه شهید بهشتی به نشانی(https: //golestan.sbu.ac.ir) مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.
اسامی پذیرفته شدگان اولیه در اواخر اسفند ۱۴۰۰ بر مبنای شماره پرونده داوطلب از راه وبگاه دانشگاه شهید بهشتی به نشانی https: //www.sbu.ac.ir/web/eduvp/talent اعلام خواهد شد.
لازم است متقاضیان از زمان عرضه درخواست تا اعلام نتایج نهایی (اعلام اسامی مورد تایید سازمان سنجش آموزش کشور)، اخبار مربوط را به صورت منظم از راه وبگاه اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید بهشتی پیگیری نمایند.
اطلاعات کامل، شرایط پذیرش و مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی اینجا قابل مشاهده می باشد.
1400/09/15
18:29:41
5.0 / 5
543
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog