پرتو بلاگ

تازه ترین آمار داوطلبان ارشد

تازه ترین آمار داوطلبان ارشد

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیشتر از ۱۴ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد اطلاع داد و اظهار داشت: مهلت ثبت نام تا روز سه شنبه هفته آینده ادامه دارد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ از روز سه شنبه مورخ ۱۶ آذر شروع شد و تا روز سه شنبه ۲۳ آذر منحصراً به صورت اینترنتی و از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می شود. دفترچه راهنمای ثبت نام، همزمان با شروع ثبت نام، در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش در دسترس قرار گرفت.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ثبت نام بیشتر از ۱۴ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ اشاره کرد: به متقاضیان سفارش کرده که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس برپایه فرم پیش نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان، اطلاعات لازم را برپایه بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند.
وی اشاره کرد: متقاضیان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک متقاضی در صورت گرفته شدن در آزمون، قبولی وی لغو و از ادامه تحصیل متقاضی جلوگیری خواهد شد.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اشاره کرد: برپایه برنامه زمانی پیشبینی شده، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در ایام چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار می شود و متقاضیان لازم است در ایام دوشنبه ۲۶ و سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.
زرین آمیزی اظهار نمود: متقاضیان علاقمند می توانند همزمان با برگزاری امتحانات آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱، در مرحله نخست دوره بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی- دانشجویی کشور _بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون_ شرکت نمایند.1400/09/18
11:59:30
5.0 / 5
657
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog