پرتو بلاگ

پردیس دانشگاه صنعتی شریف هیات علمی جذب می کند

پردیس دانشگاه صنعتی شریف هیات علمی جذب می کند

به گزارش پرتوبلاگ پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف به منظور تأمین نیروی متخصص برای مقاطع مختلف تحصیلی از فارغ التحصیلان دکتری دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی، هیئت علمی مقیم به صورت مدرس قرارداد مدت معین برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ استخدام می کند.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، با بیان دانشگاه صنعتی شریف، این فرایند استخدامی در رشته های مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا و مدیریت MBAصورت می گیرد.
شرایط لازم جهت استخدام، دارا بودن شرایط عمومی ماده ۴ از آئین نامه استخدامی اعضای هیات علمی و شرایط اختصاصیمندرج در ماده ۵ آئین نامه استخدامی اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری وزیر علوم تحقیقات و فناوری و تسلط کامل برای تدریس دروس به زبان انگلیسی است.
همچنین، استخدام متقاضی بر مبنای رشته تحصیلی از بین دارندگان مدرک دکتری تخصصی از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی بعد از تایید صلاحیت علمی متقاضی توسط کمیسیون تخصصی صورت میگیرد.
استخدام هیات علمی به صورت قرارداد هم به صورت مدت معین سالانه بوده که حداکثر تا سه سال بر مبنای ارزیابی آموزشی و پژوهشی سالانه توسط کمیته کار گروه علمی صورت میگیرد.
دانشگاه صنعتی شریف وظایف این مدرسان استخدامی را انجام فعالیتهای آموزشی، پژوهشی، اجرایی، فرهنگی-تربیتی و اجتماعی مطابق برنامه ابلاغی پردیس، راهنمایی و پاسخگویی به دانشجویان، تدریس واحدهای موظف در پردیس مطابق برنامه ابلاغی پردیس، عرضه خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی مطابق برنامه ابلاغی پردیس، راهنمایی و مشاوره رساله ها و رساله های دانشجویی در پردیس، شرکت در جلسات گروه، شوراها و کمیته های مربوطه مطابق برنامه ابلاغی پردیس و انجام امور اجرایی و سایر امور محوله از سوی پردیس اعلام نمود.
ساعت حضور این مدرسان هم ۴۰ ساعت در هفته است که ساعت کاری آنها مطابق با شرح وظایف و برنامه ابلاغی پردیس در طول روزهای کاری هفته اعلام می گردد.
تسهیلات پردیس بین المللی کیش دانشگاه صنعتی شریف برای مدرسان شامل حقوق و مزایای مدرس بر اساس ۹۰ درصد حقوق و مزایای عضو هیات علمی پایه ۱ در تهران است در همان سال تعیین میگردد. همینطور کمک هزینه مسکن آنها در زمان قرارداد معادل ۱۰ برابر حق مسکن مصوب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت میگردد.
مرخصی سالانه، حق سنوات، عیدی و پاداش و بلیط رفت و برگشت سالانه مطابق مقررات تأمین اجتماعی و اشتغال هم در مناطق آزاد صورت میگیرد.
مدارک مورد نیاز شامل تکمیل فرم استخدام عضو هیات علمی، کپی مدارک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکتری، کپی ریز نمرات کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکتری، کپی مقالات چاپ شده در مجلات و کنفرانس های معتبر، عرضه ۳ سفارش نامه علمی، عرضه فهرست علائق تدریس، عرضه فهرست علائق پژوهشی، کپی مدرک آزمون زبان معتبر، کپی صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی و کپی کارت آخر خدمت یا معافیت برای متقاضیان مرد است.
متفاضیان باید مدارک خویش را تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه سالجاری از راه وبسایت "http: //sharifscholarship.com/jazb/" ارسال نمایند.منبع:

1400/10/12
13:28:04
5.0 / 5
515
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog