پرتو بلاگ

شروع انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر

شروع انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر

مهلت ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برای نیمسال دوم از امروز دوشنبه ۱۱ بهمن شروع شده و تا ۱۳ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر این اساس، مهلت ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال دوم از ۱۱ تا ۱۳ بهمن است و کلاس های دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از تاریخ شنبه ۱۶ بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا ۲۰ خرداد ماه سال آتی ادامه خواهد داشت.
امتحانات دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برای نیمسال دوم هم از بازه زمانی ۲۰ خرداد تا ۵ تیر ماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود.
همچنین، معاون آموزشی این دانشگاه اعلام کرد؛ آخرین فرصت تمدید شده برای دفاع از رساله های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری برای دانشجویانی که خواستار ثبت نمره و دانش آموختگی در نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ می باشند، روز یکشنبه ۱۵ اسفند ماه و آخرین فرصت ثبت نمره این دانشجویان روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه سالجاری خواهد بود.
همینطور آخر مهلت ثبت نمرات آخر ترم دروس نظری، عملی و سمینار در نیم سال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در مقطع کارشناسی روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه سالجاری و مهلت درخواست تجدید نظر از پنج شنبه مورخ ۱۴ بهمن لغایت ۱۷ بهمن خواهد بود.
با بیان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، آخر مهلت ثبت نمرات در مقاطع تحصیلات تکمیلی روز یکشنبه ۲۴ بهمن و مهلت تجدید نظر از دوشنبه ۲۵ بهمن لغایت روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه خواهد بود.
منبع:

1400/11/12
12:33:11
5.0 / 5
546
تگهای خبر: دانشگاه , صنعت
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog