پرتو بلاگ

امروز، آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

امروز، آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

پرتوبلاگ: مهلت ثبت نام جهت شرکت در آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D)و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی بوسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی امروز یکشنبه 22 اسفندماه اختتام می یابد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، ثبت نام جهت شرکت در آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D)و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از امروز بوسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس https: //www.sanjeshp.ir/ که از یکشنبه ۱۵ اسفند شروع شد، امروز یکشنبه ۲۲ اسفند اختتام می یابد.
طبق تقویم اعلامی وزارت بهداشت، آزمون کتبی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D )و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی روزهای دوم، سوم و چهارم تیر ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد بود.
دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون نیز روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته است.
همین طور امکان شرکت پذیرفته شدگان یا انصرافی های آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال ۱۴۰۰، در آزمون سال ۱۴۰۱ برقرار شد.
داوطلبان جهت شرکت در آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی فقط مجاز به انتخاب یکی از دوره های دکتری تخصصی یا پژوهشی هستند و باید در فرم ثبت نام نسبت به انتخاب یکی از آنها اقدام نمایند.
دانشجویان نیمسال آخر تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای با ارائه گواهی در خصوص فراغت از تحصیل تا تاریخ ۳۱ شهریور سال آینده، مجاز به شرکت در آزمون هستند و داوطلبان حداکثر مجاز به ثبت نام در دو رشته یا مجموعه (با در نظر گرفتن مدارک مورد پذیرش آن رشته) که در دو نوبت متفاوت برگزار می گردند، هستند.
افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان پیش از اعلام قبولی دانشگاه است، لازم است در تاریخ مقرر (مندرج در برگ اعزام) به خدمت اعزام شوند. بدیهی است در صورت قبولی در دانشگاه و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، چنانچه داوطلبان طبق مقررات نظام وظیفه ترخیص شوند می توانند ادامه تحصیل دهند. در غیر این صورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.
مشمولان عضو هیأت علمی دانشگاهها که در امتداد "قانون نحوه تامین هیأت علمی مورد نیاز دانشگاهها"در حال انجام خدمت هستند. این افراد پس ازقبولی در دانشگاه، بعد از احراز شرایط، جهت ادامه تحصیل برابر پروسه تعیین شده از خدمت ترخیص خواهند شد.
مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نیستند و در صورت شرکت در آزمون و قبولی در دانشگاه، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و دانشگاهها مجاز به ثبت نام از آنان نمی باشند.
منبع:

1400/12/23
12:39:29
5.0 / 5
426
تگهای خبر: پزشكی , پژوهش , دانشگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog