پرتو بلاگ
یك عضو شورای شهر تهران:

وزیر علوم درباره قطع درختان توسط دانشگاه تهران پاسخگو باشد

وزیر علوم درباره قطع درختان توسط دانشگاه تهران پاسخگو باشد

یک عضو شورای شهر تهران درخواست نمود که وزیر علوم برای پاسخگویی درباره قطع درختان توسط دانشگاه تهران در صحن علنی شورای شهر حاضر شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، مهدی پیرهادی در جریان پنجاه وششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به تلاش ها و زحمات آقای مهدی چمران رییس شورای شهر تهران اظهار داشت: آقای چمران در طول این مدت هفت ماهه همانند پدر اعضای شورای شهر تهران بودند و بنده بارها در محضر آقای چمران رسیدم و مشورت هایی را در موضوعات مختلف از ایشان گرفتم و این مشورت ها منجر به تصمیم های مناسب و مطلوبی شده است و ان شاءالله هرچه سریعتر آقای چمران بهبودی خودرا کسب و مجدداً در شورا حاضر شوند.
وی همین طور با اشاره به موضوع خدمات دهی و سرویس دهی در سازمان بهشت زهرا(س)، اضافه کرد: البته بنده بنا دارم باتوجه به اهمیت این مساله در جلسه ای با معاون مربوطه شهرداری مواردی را مطرح کنم. ضمن این که تعدادی از اقدامات در دوره قبل صورت می پذیرفت که مبنای تخصصی نداشته و برخی موارد نیز در این دوره حذف گردیده است که مجدداً باید احیا شود و در حقیقت باید یک بازبینی در پروسه سرویس دهی در سازمان بهشت زهرا(س) صورت بگیرد.
رییس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران افزود: نکته بعدی این است که در ایام پایانی سال قبل (۲۶ و ۲۷ اسفندماه) بنده تماسی گرفتم و در رابطه با قطع درختان مجموعه مربوط به دانشگاه تهران مواردی را مطرح کردم اما چون این مسئله همزمان با پیش از نوروز بود و نمی خواستم فضای رسانه ای و این اتفاق کام مردم را تلخ کند نامه ای به شهردار منطقه سه و معاون خدمات شهری منطقه نوشتم و در حقیقت شهرداری منطقه نیز بصورت جدی به میدان آمد و حتی در روزهای نوروز کشیک هایی را برای مراقبت از این درختان در نظر گرفت.
پیرهادی اشاره کرد: باتوجه به اهمیت موضوع و این که اخیراً نیز مأموران شهرداری در رابطه با مسئله ذکر شده مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند پیشنهاد بنده این است که باید وزیر علوم پاسخگوی این مسئله باشد و باید شخص وزیر به این مسئله ورود و پاسخ لازم را بدهند.1401/01/17
08:29:57
5.0 / 5
556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog