پرتو بلاگ

نتایج اولیه آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی امروز منتشر می شود

نتایج اولیه آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی امروز منتشر می شود

نتایج اولیه سی و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی تا آخر وقت امروز شنبه 27 فروردین ماه 1401 اعلام می شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، نتایج اولیه آزمون دستیاری فوق تخصصی امروز ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می شود و داوطلبانی که حدنصاب کافی را دریافت کرده اند می توانند در فرصت اعلام شده رشته محل های خودرا انتخاب کنند.
آزمون کتبی سی و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی روز پنجشنبه ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ و آزمون های شفاهی نیز در ایام پس از آن انجام شد.

نحوه پذیرش
در این دوره از آزمون کلیه شرکت کنندگان شامل مشمولین استفاده از مزایای سهمیه رزمندگان و ایثارگران، مشمولین پذیرش بر طبق شیوه نامه پذیرش دانشجویان بومی با اولویت مناطق محروم و نیز سایر متقاضیان پذیرش بصورت آزاد که در مرحله آزمون کتبی موفق به کسب حدنصاب حداقل ۶۰ درصد نمره تراز شده آزمون مربوطه شده اند و با شرکت در آزمون شفاهی برابر ظرفیت از بالاترین نمره کل تراز شده با رعایت کلیه مقررات آزمون و نیز مندرجات این دستورالعمل مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.
برای شرکت در مراحل پذیرش، هر داوطلب عالاوه بر کسب حد نصاب ۶۰ درصد نمره تراز شده مرحله کتبی، ملزم به کسب ۶۰ درصد نمره کل تراز شده آزمون نیز هستند.
نمره مکتسبه در مرحله شفاهی، فقط در صورت کسب حدنصاب حداقل ۶۰ درصد نمره تراز شده داوطلب در مرحله کتبی قابل محاسبه خواهد بود.
به گزارش مفدا، متقاضیان تحصیل در رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی بر طبق نمره کل تراز شده مکتسبه داوطلبان آزمون پذیرش مربوطه از بالاترین نمره کل تراز شده (براساس دوسوم آزمون کتبی و یک سوم آزمون آسکی) صورت می گیرد.
1401/01/28
09:26:56
5.0 / 5
381
تگهای خبر: پزشكی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog