پرتو بلاگ

جزئیات نحوه برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد

جزئیات نحوه برگزاری آزمون جامع دانشگاه آزاد

شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) و نحوه امتحانات آخر نیمسال تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ ـ ۱۴۰۰ ابلاغ گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل «شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) و نحوه امتحانات آخر نیمسال تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ ـ ۱۴۰۰» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کردند.
در این دستورالعمل آمده است: بخش کتبی (طرح سؤال) آزمون جامع در کلیه رشته ها استانی بوده، به صورت حضوری در محل های تعیین شده توسط کمیته برگزاری استان و با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی برگزار گردد.
بخش شفاهی آزمون جامع با عنایت به شرایط اعلامی از جانب ستاد ملی مبارزه با کرونا به صورت حضوری در واحد دانشگاهی یا غیرحضوری از راه سامانه های آموزشی مورد تأیید دانشگاه برگزار گردد. در این خصوص ذخیره فایل بخش شفاهی ارزیابی جامع ضروریست.
همینطور در این شیوه نامه آمده است: آزمون جامع (کتبی و شفاهی) کلیه رشته ها در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱–۱۴۰۰ از تاریخ ۲۴ اردیبهشت لغایت ۱۲ خرداد سالجاری با لحاظ کردن پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بر مبنای بندهایی از این شیوه نامه، کلیه امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی مقاطع با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی و به صورت حضوری برگزار می گردد.
منبع:

1401/02/05
14:27:24
5.0 / 5
406
تگهای خبر: پزشكی , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog