پرتو بلاگ

امروز آخرین فرصت دریافت کارت آزمون ارشد

امروز آخرین فرصت دریافت کارت آزمون ارشد

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا آخر وقت امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه خویش را از روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داوطلبان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از فردا چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه سالجاری شروع می شود و در ایام پنج شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه نیزادامه دارد.
هم اکنون کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https: //www.sanjesh.org قرار دارد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه فرصت دارند از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه کنند و بر مبنای آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوطه رجوع کنند.
اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان چاپ کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https: //www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=7658 انتشار یافته است و بنابراین باید داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.
بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، در مجموع ۶۴۷ هزار و ۲۰۹ داوطلب (با احتساب علاقه مندی به شرکت در مجموعه امتحانی دوم) متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری هستند که از این تعداد ۳۳۹ هزار و ۹۰۶ نفر داوطلب زن و سایر داوطلبان مرد هستند.
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ تدابیر لازم برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی در ۱۸۶ شهرستان، ۳۸۶ حوزه اصلی اندیشیده شده است.
با عنایت به این که ۲۰ درصد معدل مقطع کارشناسی به صورت تراز در نمره کل داوطلب اعمال می شود و میانگین معدل مقطع کارشناسی ناپیوسته و معدل مقطع کاردانی به صورت تراز شده اعمال خواهد شد، لازم است داوطلبان دقت کنند در صورتیکه مغایرتی در معدل درج شده بر روی کارت ورود به جلسه مشاهده نمودند، بلافاصله در سایت سازمان سنجش مبادرت به ویرایش معدل کنند.

مغایرت معدل اظهار شده توسط داوطلب با معدل مندرج در مدرک کارشناسی باعث لغو قبولی در کد رشته قبولی داوطلب در مقطع کارشناسی ارشد می شود، بنابراین داوطلبان باید در این مورد دقت کامل داشته باشند.
منبع:

1401/02/28
13:53:48
5.0 / 5
530
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog