پرتو بلاگ

تمدید مهلت ارسال مدارک داوطلبان سهمیه مناطق محروم در آزمون دستیاری

تمدید مهلت ارسال مدارک داوطلبان سهمیه مناطق محروم در آزمون دستیاری

به گزارش پرتوبلاگ با بیان مرکز سنجش آموزش پزشکی، مهلت ارسال مدارک داوطلبان متقاضی سهمیه مناطق محروم که در چهل و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی شرکت کرده بودند، تمدید گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر این اساس، داوطلبان متقاضی سهمیه مناطق محروم شرکت کننده در چهل و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در فرم ثبت نام خود متقاضی استفاده از سهمیه بومی مناطق محروم بوده اند و در بازه زمانی اعلام شده موفق به تکمیل مدارک خود نشدند، می توانند از دوشنبه ۱۶ خرداد تا چهارشنبه ۱۸ خرداد با رفتن به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به تکمیل مدارک اقدام نمایند.
مرکز سنجش آموزش پزشکی تاکید کرده است داوطلبان در این مرحله مجاز به انتخاب و یا تغییر منطقه انتخابی خود در فرم ثبت نام نیستند.
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت(مفدا)، چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی بامداد پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در تعداد ۳۲ حوزه امتحانی و ۳۰ شهر کشور برگزار شد و در این دوره از آزمون تعداد ۱۲ هزار و ۷۲۵ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۴۷ نفر واجد شرایط بودند.
نتایج اولیه چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری پزشکی نیمه دوم خردادماه ۱۴۰۱ اعلام می شود و بعد از اعلام نتایج اولیه، انتخاب رشته صورت می گیرد.1401/03/14
13:33:00
5.0 / 5
463
تگهای خبر: پزشكی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پرتو بلاگ Parto Blog