پرتو بلاگ

صدور مجوز ۴۰ عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور

صدور مجوز ۴۰ عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور

به گزارش پرتوبلاگ قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعطای مجوز به ۴۰ عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور خبرداد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دکتر اصغر کشت کار قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان این خبر اضافه کرد: پنجاه و نهمین جلسه کارگروه آموزش های عالی کوتاه مدت علمی کاربردی برگزار شد و در این نشست مجوز اجرای ۴۰ عنوان دوره آموزش کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور در گروههای آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر برای ۲۸ واحد متقاضی در ۱۵ استان صادر شد که در میان متقاضیان اجرای این دوره ها علاوه بر مراکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه، متقاضیان غیرعلمی کاربردی هم وجود دارد.
دکتر کشت کار اضافه کرد: این دوره ها ظرفیت آموزش قریب به ۳۵۰۰ نفر مهارت جوی حائز شرایط را دارد.
وی تصریح کرد: لیست مجوزهای صادره دوره های کوتاه مدت علمی کاربردی در این نشست، متعاقباً با صدور موافقت نامه رسمی به هر واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ابلاغ می شود.
با بیان دانشگاه علمی کاربردی، علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات دوره های یاد شده با واحدهای استانی مربوطه تماس گرفته و یا از راه سامانه ساتب به آدرس https: //sateb.uast.ac.ir از آخرین وضعیت دوره های کوتاه مدت علمی کاربردی در زمان ثبت نام آگاه شوند.1401/03/15
21:46:15
5.0 / 5
501
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پرتو بلاگ Parto Blog