پرتو بلاگ
در نامه ای صورت گرفت؛

قدردانی مدیران خانه های خلاق و نوآوری از رهبر فرزانه انقلاب

قدردانی مدیران خانه های خلاق و نوآوری از رهبر فرزانه انقلاب

مدیران خانه های خلاق و نوآوری سراسر کشور درنامه ای از رهبر فرزانه انقلاب قدردانی کردند.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از معاونت علمی و فناوری، مدیران خانه های خلاق و نوآوری سراسر کشور در نامه ای به رهبر انقلاب، از حمایت ها و تأکیدات ایشان در توجه به شرکت های دانش بنیان صنایع خلاق و فناوری های نرم قدردانی کردند.
در متن نامه فعالان خانه های خلاق و نوآوری به مقام معظم رهبری آمده است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
در جمهوری اسلامی ایران، هر کجا که کار می کنید، آنجا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید همه ی کارها به شما متوجه می شود. بایستی با این روحیه کار و کوشش کرد. در این صورت خداوند متعال به کارتان برکت می دهد.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
محضر مبارک حضرت آیت العظمی خامنه ای (مدظله) رهبر فرزانه انقلاب اسلامی
سلام علیکم
بیانات حکیمانه حضرتعالی در سخنرانی نوروزی امسال خطاب به مسؤلین و ملت ایران در ترسیم نقشه راه رشد و اصلاح امور اقتصادی، فصل الخطابی برای تصمیم سازان اکوسیستم صنایع خلاق و اقتصاد دانش بنیان کشور است. همین طور دستور معظم له در پاسخ به نامه معاون محترم علمی و فناوری رییس جمهوری برای درخواست همسو شدن قوای سه گانه و نهادهای حاکمیت برای «توسعه صنایع و شرکت های خلاق» در جهت تحقق شعار سال ۱۴۰۱ «سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» و لطف محبت حضرتعالی در هامش این نامه «به مسئولان ذیربط در این زمینه تاکید شود» مایه دلگرمی و امید آفرینی فرزندان حضرتعالی، در خط مقدم فناوری نوآوری و صنایع خلاق ایران گردید.
در پاسخ به عنایت ویژه معظم له به توسعه صنایع و شرکتهای خلاق و فناوری های نرم و فرهنگی، به استحضار می رساند «خانه های خلاق و نوآوری ایران» به عنوان بستر توسعه و ارائه خدمات به فعالان صنایع خلاق و فرهنگی، آمادگی خودرا برای اجرای منویات مقام معظم رهبری اعلام می داریم.
ایران اسلامی با برخورداری از ظرفیت های عظیم ملموس اقتصادی، اجتماعی و ناملموس فرهنگی و ارزشی، شایسته جایگاه بزرگ تری از بازار ۲۷۰۰ میلیارد دلاری صنایع خلاق جهان می باشد. علاوه بر این، خانه های خلاق و نوآوری کشور در کنار ۱۶۰۰ شرکت خلاق در پرتو بصیرت مقام معظم رهبری می توانند بر ادبیات نوین اقتصاد خلاق در ابعاد ملی و بین المللی مؤثر بوده و در بستر تعامل با کشورهای جهان اسلام و محور مقاومت، نهادهای مالی و صنعتی باارزش و پایداری باشند و به عنوان درگاه کشف استعداد جوانان نخبه و خلاق و زیرساخت تأسیس شرکت های دانش بنیان و خلاق رهنمود مقام معظم رهبری در خصوص افزایش صد در صدی ظرفیت های فعلی دانش بنیان کشور در سال ۱۴۰۱، را عملی نمایند.
در اختتام ضمن سپاسگزاری از توجه ویژه حضرتعالی به موضوع صنایع و شرکت های خلاق و فناوری های نرم و فرهنگی به عنوان پیشران توسعه و اقتصاد دانش بنیان، استدعا داریم ما را از رهنمودهای مستمر خود در راه توسعه بهره مند فرمائید.
اعتقاد داریم امروز نیاز ما به باهم بودن از همیشه بیشتر است، به فضل پروردگار و با هدایت معظم له از این پیچ حساس تاریخی عبور خواهیم کرد، برای اینکه هر چند «منابع محدود، اما خلاقیت نامحدود» و آینده روشن است.

1401/03/27
17:59:52
5.0 / 5
486
تگهای خبر: اقتصاد , جهان , خدمات , سیستم
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog