پرتو بلاگ

امکان تغییر محل آزمون ترم تابستان دانشجویان پیام نور

امکان تغییر محل آزمون ترم تابستان دانشجویان پیام نور

امکان تغییر محل آزمون ترم تابستان دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور برقرار شد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، محسن حیدری مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور از امکان تغییر محل آزمون در ترم تابستان آگاهی داد و اظهار داشت: طبق اعلام معاونت آموزشی و باتوجه به درخواست مکرر دانشجویان کلیه دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند از تاریخ ۱۰ تا ۱۵ مردادماه سال جاری با مراجعه به سامانه گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir جهت ثبت درخواست تغییر محل آزمون اقدام نمایند.
وی با اشاره به جزییات ثبت نام ترم تابستان اضافه کرد: زمان انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور از ۱۵ تیرماه شروع می شود و تا ۲۵ تیرماه ادامه خواهد داشت.
حیدری تصریح کرد: کلیه دانشجویان می توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه جامع آموزشی گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir طبق برنامه زمان بندی شده برای دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.
مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام نور درباب ثبت تقاضای میهمان دانشجویان نیز اظهار داشت: کلیه دانشجویان می توانند از ۱۲ تا ۱۵ تیرماه برای ثبت درخواست مهمانی به سیستم گلستان مراجعه کنند و پذیرش و ثبت نام میهمان دانشجویان از سایر دانشگاه ها نیز تا ۲۰ تیرماه در مراکز و واحدهای مجری امکانپذیر است.
منبع:

1401/04/08
11:32:27
5.0 / 5
430
تگهای خبر: دانشگاه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog