پرتو بلاگ

تاریخ برگزاری آزمون عملی داوطلبان رشته علوم ورزشی تغییر نمود

تاریخ برگزاری آزمون عملی داوطلبان رشته علوم ورزشی تغییر نمود

امکان تکمیل ثبت نام متقاضیان رشته علوم ورزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ به علت تغییر تاریخ برگزاری این آزمون فراهم گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛ پیرو طلاعیه­ های قبلی و به منظور مساعدت با افراد جا مانده از ثبت نام آزمون عملی رشته علوم ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس های دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱، مقرر شد برپایه شرایط، زمان مجددی برای آزمون عملی این رشته (آقایان در روز پنجشنبه مورخ ۲۷ مردادماه و خانم ها در روز جمعه مورخ ۲۸ مردادماه) پیشبینی شود.
ازاین رو افرادی که از تاریخ ۵ تا ۶ تیر موفق به ثبت­ نام در آزمون عملی نشده اند، می توانند در این مهلت نسبت به ثبت­ نام خود از راه درگاه اطلاع رسانی این سازمان اقدام نمایند.
افرادی که از تاریخ ۵ تا ۱۱ تیر ماه جاری در آزمون عملی ثبت نام نمودند ولی به هر علتی در تاریخ ۲۹ تیر تا دوم مرداد موفق به شرکت در آزمون عملی نشده ­اند، می توانند از تاریخ چهارم تا ششم مرداد نسبت به ثبت­ نام مجدد خود از راه درگاه اطلاع رسانی این سازمان سنجش اقدام نمایند.
در صورتیکه فردی در تاریخ ۲۹ تیر و دوم مرداد در آزمون عملی شرکت نموده و جهت شرکت در آزمون عملی مجدد (در روزهای ۲۷ یا ۲۸مرداد) هم ثبت­ نام و در آزمون عملی این مرحله هم شرکت نماید، منحصراَ نمره آزمون عملی مرحله اول (آزمون ۲۹ تیر و دوم مرداد) برای وی ثبت خواهد شد و نمره کسب شده وی برای آزمون مرحله دوم باطل شده و هزینه پرداختی او هم مسترد نخواهد شد.
محل برگزاری آزمون عملی با عنایت به آمار متقاضیان در یک یا چند استان مشخص و در اطلاعیه مورخ ۲۳ مرداد در درگاه اطلاع رسانی این سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
آزمون عملی مجدد برای متقاضیان برپایه زمان اعلام شده در این اطلاعیه برگزار می گردد و متقاضیان باید مطابق برنامه زمانی اعلام شده در آزمون عملی شرکت کنند. کارت شرکت در آزمون عملی در حوزه ­های برگزاری آزمون عملی تحویل متقاضیان خواهد شد.
آزمون عملی رشته علوم ورزشی به هیچ وجه مجدداً قابل تمدید و یا تکرار نخواهد بود.
در صورتیکه داوطلبی مراحل ثبت نام را به صورت کامل انجام ندهد ثبت نام وی در آزمون عملی کامل نخواهد بود و کارت آزمون عملی برای او صادر نمی گردد. بنابراین داوطلبان لازم است دقت بالایی را برای انجام تمام مراحل به کار گیرند.
منبع:

1401/05/03
16:55:35
5.0 / 5
452
تگهای خبر: دانشگاه , سازمان , هزینه
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog