پرتو بلاگ

توسعه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با مراکز پزشکی عراق

توسعه همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با مراکز پزشکی عراق

پرتوبلاگ: همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه ها و مؤسسات علمی همچون مراکز پزشکی عراق توسعه می یابد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا اباذری رایزن فرهنگی ایران در عراق در نشستی با دکتر آموزنده معاون توسعه و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان کرد: گرفتن رتبه نخست از جانب دانشگاه علوم پزشکی ایران در شاخص سلامت و رفاه در نظام رتبه بندی بین المللی تایمز، افتخاری باارزش برای جمهوری اسلامی ایران و کشورهای اسلامی است.
در این جلسه زمینه های همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی ایران با دانشگاه ها و مؤسسات علمی همچون مراکز پزشکی عراق مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.
دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از ۳۳ دانشگاه ایرانی مورد تأیید وزارت آموزش عالی عراق است که در چند سال اخیر در رتبه بندی های بین المللی جهانی نظیر نظام شانگهای و رتبه بندی تایمز حائز رتبه درخشان شده است و همکاریهای علمی مختلفی نیز با دانشگاه ها و مراکز علمی و پزشکی در عراق داشته است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، همین طور در تازه ترین رتبه بندی موضوعی در نظام رتبه بندی تایمز که یکی از معتبرترین نظام های رتبه بندی درباب دانشگاه های جهان است و در آن فاکتورهای مختلفی در کیفیت آموزش مورد ارزیابی قرار می گیرد، در سال ۲۰۲۲ دانشگاه علوم پزشکی ایران برمبنای شاخص سلامت و رفاه بهترین دانشگاه جهان در بین ۱۶۰۰ دانشگاه برتر جهان شناخته شده است.
منبع:

1401/05/26
22:42:00
5.0 / 5
530
تگهای خبر: پزشكی , جهان , دانشگاه , كیفیت
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog