پرتو بلاگ

پردیس بین الملل دانشگاه تربیت مدرس دانشجو می پذیرد

پردیس بین الملل دانشگاه تربیت مدرس دانشجو می پذیرد

پرتوبلاگ: رییس پردیس دانشگاه تربیت مدرس در منطقه آزاد اروند از پذیرش دانشجو در این مرکز بین المللی برای سال تحصیلی جدید آگاهی داد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دکتر ناصر اقبالی اظهار نمود: پردیس دانشگاه تربیت مدرس در منطقه آزاد اروند به دنبال پشتیبانی از متخصصان و کارآفرینان بومی مستقر در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی استان خوزستان است. تأسیس این واحد دانشگاهی بین المللی که ماموریت آموزش در سطح تحصیلات تکمیلی را بر عهده دارد، با حمایت و پشتیبانی سازمان منطقه آزاد اروند، ممکن شده است.
وی ادامه داد: راه اندازی ناحیه نوآوری با کمک سازمان منطقه آزاد اروند و پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان از برنامه های دیگر دانشگاه است. پردیس دانشگاه تربیت مدرس در منطقه آزاد اروند به دنبال پشتیبانی از متخصصان و کارآفرینان بومی مستقر در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی استان خوزستان است که در یک سازماندهی هماهنگ با پارک علم و فناوری دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان استان خوزستان در منطقه آزاد اروند به فعالیت علمی- تحقیقاتی می پردازند.
دکتر اقبالی با اشاره به فرصت ها و ظرفیت های آموزش عالی استان خوزستان اظهار نمود: بهره گرفتن از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان بومی در دستور کار پردیس بین المللی دانشگاه تربیت مدرس منطقه آزاد اروند قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، پردیس بین المللی اروند در شهرهای آبادان و خرمشهر قرار دارد. اردیبهشت سال ۱۴۰۱، تاسیس این مرکز از طرف آیت الله ابراهیم رئیسی، رییس جمهور و شورای گسترش وزارت علوم تصویب گردید.
1401/06/02
17:25:47
5.0 / 5
442
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog