پرتو بلاگ

مهلت انتخاب رشته کنکوری های دانشگاه آزاد امشب آخر می یابد

مهلت انتخاب رشته کنکوری های دانشگاه آزاد امشب آخر می یابد

به گزارش پرتوبلاگ، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) ساعت ۲۴ امشب، پنج شنبه ۱۷ شهریور ماه آخر می یابد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر این اساس، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) که در مهلت مقرر موفق به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی نشدند، می توانند تا ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه ۱۷ شهریور با رفتن به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و بعد از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.
همینطور داوطلبانی که احتیاج به ویرایش انتخاب رشته دارند می توانند نسبت به ویرایش رشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.
داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته محل های این گروه را در بین انتخاب های یکصدگانه خود منظور کنند.
داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس مبادرت به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی پیش از این مهلت انتخاب رشته داوطلبان را تا روز سه شنبه ۸ شهریور تمدید کرده بود و باردیگر یک فرصت سه روزه برای انتخاب رشته داوطلبان تعیین کرد.
منبع:

1401/06/17
19:20:59
5.0 / 5
430
تگهای خبر: پزشكی , دانشگاه
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog