پرتو بلاگ

شروع ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان از امروز

شروع ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان از امروز

پرتوبلاگ: ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان از امروز شنبه 19 شهریور شروع می شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، پروسه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته آزمون سراسری و استعداد درخشان سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشگاه فرهنگیان بصورت غیرحضوری از روز دوشنبه ۱۴ شهریور شروع شد و تا روز گذشته (جمعه ۱۸ شهریور) ادامه داشت. پروسه ثبت نام حضوری نیز از امروز شنبه ۱۹ شهریور شروع می شود و تا روز چهارشنبه ۲۳ شهریور ادامه دارد.
پذیرفته شدگان موظف می باشند مدارک لازم را که شامل "حکم کارگزینی در خصوص استخدام رسمی یا پیمانی در وزارت آموزش و پرورش هنگام ثبت نام در آزمون"، "حداقل سه سال سابقه خدمت اداری یا آموزشی برای دانشجویان متعهد خدمت و مستخدمین رسمی و پیمانی جدید آموزش و پرورش"، "داشتن حداکثر سابقه خدمتی برای ادامه تحصیل فرهنگیان ۲۷ سال تمام تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه سال جاری" و "فرم موافقت با ادامه تحصیل(رسمی یا پیمانی) مطابق با شرایط قیدشده در «دفترچه راهنمای عملی انتخاب رشته آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱» است، در زمان ثبت نام عرضه کنند. ارائه نکردن هرکدام از این مدارک به مفهوم نداشتن شرایط لازم برای ثبت نام شمرده می شود.
بنابر اعلام دانشگاه فرهنگیان، عدم مراجعه پذیرفته شدگان در زمان تعیین شده برای ثبت نام، به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.
منبع:

1401/06/20
08:34:32
5.0 / 5
372
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog