پرتو بلاگ
وکیلانه؛

قبول و پیگیری پرونده انواع طلاق

قبول و پیگیری پرونده انواع طلاق

اگر در مرحله‌ای از زندگی قرار دارید که راه برگشت به زندگی و ادامه زندگی برای شما میسر نیست وکیلانه به شما کمک می‌کند که مسیر جدایی برای شما هموار شود.


صفر تا صد انواع طلاق با وکلایی پایه یک دادگستری وکیلانه : خانواده به عنوان مهم ترین نهاد جوامع تلقی میشود که سلامت آن سلامت جامعه را در بر خواهد داشت و بنیان آن بر پایه اخلاق مداری و فداکاری بنا شده است  .مسلم است که بروز اختلافات در خانواده قابل پیش بینی میباشد که در حد توان باید نسبت به حل اختلافات تلاش شود  طلاق در جامعه  و در شرع مقدس اسلام عملی مبغوض  و ناپسند می‌باشد زیرا باعث از هم گسستن یک خانواده است.

اما به عنوان آخرین راهکار می توان به آن برای زندگی هایی که به بن بست خورده است اشاره کرد . چرا که در بسیاری از موارد ادامه زندگی مشترک غیر ممکن شده و با وجود تنش ها و مشکلات ،روح و روان و جسم طرفین و در امتداد آن فرزندان  دچار آسیب میگردند و در این مرحله وقوع طلاق نه تنها نا پسند نبوده بلکه تنها راه حل و راه درمان می‌باشد .

دریافت مشاوره حقوقی خانواده از وکیلانه

اگر در مرحله‌ای از زندگی قرار دارید که راه برگشت به زندگی و ادامه زندگی برای شما میسر نیست وکیلانه به شما کمک می‌کند که مسیر جدایی برای شما هموار شود .

وکیلانه با شما همراه می‌شود که در صورت امکان و برقراری ارتباط بین طرفین در کمال آرامش و زمان مناسب مراحل طلاق به صورت توافقی طی شود تا در  صورت وجود فرزندان مشترک که اولین قربانیان جدایی محسوب می‌شوند آسیب کمتری به آنها وارد شود.

وکیلانه به شما کمک می کند تا اگر به عنوان زوج اقدام به طلاق همسر خود می نمایید  بدون حضور شما و با انجام مراحل طلاق و ارائه دادخواست های لازم جهت تقسیط حقوق مالی همسر به نحوی که به حال شما مساعد باشد پایان پذیرد چرا که معمولا پرداخت مهریه های گزاف در توان زوج نیست و بدون پرداخت آن نیز وقوع طلاق میسر نمیباشد که در این حالت وکلای ما با انجام راهکار مناسب این مشکل را حل مینمایند .

وکیلانه  به شما کمک می کند تا اگر به عنوان زوجه اقدام به طلاق می نمایید با توجه به وجود قوانین سختگیرانه نسبت به طلاق از طرف زوجه با ارائه راهکارهای مناسب و به نحوی که پس از انجام طلاق دچار خلا  مالی نشوید مطلوب شما حاصل شود. وکلای ما در وکیلانه نیاز بانوان را به وقوع طلاق با توجه به وضعیت موجود آن ها  بررسی نموده و برای هر مورد به صورت مجزا پرونده شخصی سازی میشود .

قبول و پیگیری پرونده انواع طلاق

وکلای ما شما را راهنمایی میکنند چگونه از حقوق خود به عنوان زوجه صیانت نمایید و از حقوق خود که در طول زندگی مشترک برای شما ایجاد شده استفاده نمایید .

وکلای وکیلانه در بدو امر به این موضوع توجه می نمایند که حقوق فرزندان مشترک در طی سپری کردن دوره طلاق و پس از وقوع طلاق حفظ شده تا آسیب های روحی و روانی آینده آن ها را متزلزل نسازد .

وکیلانه به شما کمک مینماید که حضانت فرزندان مشترک خود را در صورت نیاز و در صورت بروز اختلاف اخذ نمایید .

وکیلانه به شما کمک میکند که در صورت نیاز و نداشتن حق حضانت ساعت های ملاقات برای شما با فرزند مشترک  برقرار گردد .

 

1401/07/18
19:20:34
5.0 / 5
398
تگهای خبر: رپورتاژ , درمان , خدمات , متخصص
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog