پرتو بلاگ
معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور خبر داد

اصلاح و افزایش حقوق اعضای غیرهیات علمی بازنشسته شده پس از سال ۹۹

اصلاح و افزایش حقوق اعضای غیرهیات علمی بازنشسته شده پس از سال ۹۹

به گزارش پرتوبلاگ، معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور از اصلاح و افزایش حقوق اعضای غیر هیات علمی دانشگاه که از سال ۹۹ به بعد بازنشسته شده اند، اطلاع داد و عنوان کرد: با پیگیری های صورت گرفته، صندوق بازنشستگی کشوری افزایش ۵۰ درصدی حقوق اعضای غیر هیات علمی دانشگاه را که طبق مصوبه سال ۹۸ باید اجرایی می شد، پذیرفت و حقوق کلیه بازنشستگان مشترک صندوق فوق الذکر که از تاریخ اول بهمن ماه سال ۹۹ به بعد بازنشسته شده اند، متناسب با احکام استخدامی توسط اداره کل امور اداری اصلاح می شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دکتر فرید اجلالی همینطور به اعتراض دانشگاه پیام نور نسبت به میزان افزایش حقوق اعمال شده توسط صندوق بازنشستگی کشوری در چارچوب همسان سازی برای اعضای غیرهیات علمی بازنشسته اشاره نمود و اظهار داشت: این مورد هم مجدد توسط اداره کل فنی صندوق بازنشستگی کشوری بررسی و حقوق ۲۵۵ نفر از همکاران بازنشسته که از آغاز تاسیس دانشگاه پیام نور تا تاریخ اول مهرماه سال ۱۳۹۹ با پست مدیریتی کارشناس مسئول به بالا، بازنشسته شده اند، اصلاح گردید.
وی خاطرنشان کرد: در مورد اصلاح حقوق ۷۷ نفر از همکاران بازنشسته با پست مدیریتی از تاریخ اول مهرماه سال ۹۹ لغایت اول اسفندماه سال ۱۴۰۰ هم مبحث در دست بررسی و اقدام است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر فرید اجلالی تصریح کرد: مبلغ پرداختی به کلیه بازنشستگان از محل صندوق بازنشستگی خواهد بود و دانشگاه یک ریال هم بابت آن پرداخت نخواهد کرد.
معاون اداری و مالی دانشگاه پیام نور، ضمن تقدیر از کلیه کارکنان امور اداری و کارگزینی اداره بازنشستگی و خروج از خدمت برای اصلاح احکام بازنشستگان اظهار داشت: استان فارس نسبت به دیگر استانها در این حوزه پیشتاز بوده و حدودا اصلاح احکام تمامی بازنشستگان در این استان صورت گرفته و در استان های دیگر هم در حال انجام می باشد.
منبع:

1401/08/05
13:44:18
5.0 / 5
384
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog