پرتو بلاگ
سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران مطرح كرد

راه اندازی مرکز مهارت آموزی و افتتاح هیات اندیشه ورز دانشجویی برای نخستین بار در کشور

راه اندازی مرکز مهارت آموزی و افتتاح هیات اندیشه ورز دانشجویی برای نخستین بار در کشور

پرتوبلاگ: به گزارش پرتوبلاگ، سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران از افتتاح مرکز مهارت آموزی و همینطور راه اندازی هیات اندیشه ورز (اتاق فکر) دانشجویی برای نخستین بار در کشور اطلاع داد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، وحید افشین مهر سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران همزمان با هفته پژوهش از افتتاح هیات اندیشه ورز (اتاق فکر) دانشجویی برای نخستین بار در پیام نور مرکز استان تهران اطلاع داد و اظهار داشت: هیات اندیشه ورز دانشجویی برای نخستین بار در دانشگاه پیام نور استان تهران در ماه گذشته راه اندازی و اجرائی شد و به زودی هیات اندیشه ورز (اتاق فکر) کارکنان هم راه اندازی خواهد شد.
افشین مهر همینطور بیان داشت: مرکز مهارت آموزی دانشجویان و همینطور کانون ارزش آفرینان دانشگاه پیام نور استان تهران به زودی راه اندازی می شود.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران به مبحث پشتیبانی از ایده های دانشجویی هم پرداخت و اضافه کرد: برای پشتیبانی از ایده های دانشجویی و تجاری سازی آن از معاونت پژوهش دانشگاه درخواست داریم که هر چه سریعتر مرکز پشتیبانی از ایده و تجاری سازی را در سطح دانشگاه راه اندازی و سازوکار آنرا ابلاغ فرمایند.
وی افزود: هسته های نوآوری مرکب متشکل از عضو هیات علمی، کارمند و دانشجو در دستور کار است و به زودی افتتاح می گردد و همینطور استعدادیابی در عرصه های مختلف علمی، هنری، فنی، فرهنگی و ورزشی در سطح استان به زودی راه اندازی می شود.
افشین مهر با ذکر خصوصیت های مطلوب دانشگاه مورد نظر خویش در پیام نور تهران با تکیه بر القاء حسن تعلق به دانشگاه با عنوان «دانشگاه من» به بعضی از خصوصیت های آن پرداخت و عنوان کرد: این دانشگاه خلاق است و خلاقیت را در همه ذینفعانش اعم (کارکنان، دانشجویان و اساتید) ارج می نهد و به توانمندسازی سرمایه های انسانی خود اهمیت می دهد.
وی افزود: این دانشگاه برای محصول خود که دانشجویی توانمند و آماده ورود به بازار کار است ارزش فراوان قائل است و همینطور به ایده ها در همه سطوح اهمیت می دهد و تجمیع ایده ها در همه سطوح برای دست یابی به الگوهای بهتر اجرایی و همینطور تولید دانش فنی و محصول جدید را از افتخارات خود می داند.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان تهران همینطور اظهار داشت: این دانشگاه به ارزش آفرینان خود می بالد و آنها را در هر موقعیتی که باشند عضو خانواده بزرگ خود می داند و امیدوار است آنها هم این حسن تعلق به دانشگاه را با خود داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور استان تهران پس از ۲ سال برگزار و در انتها مراسم پژوهشگران برتر معرفی و از آنها تقدیر به عمل آمد.1401/09/20
14:43:55
5.0 / 5
447
تگهای خبر: پژوهش , پژوهشگر , دانشگاه
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog