پرتو بلاگ

اعلام زمان و نحوه دریافت کارت آزمون انتخاب سردفتر اسنادرسمی

اعلام زمان و نحوه دریافت کارت آزمون انتخاب سردفتر اسنادرسمی

پرتوبلاگ: آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی، روز جمعه 25 آذر ماه در 31 حوزه انتخابی سراسر کشور انجام می شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، متقاضیان شرکت در آزمون انتخاب سردفتر اسناد رسمی برای دریافت کارت جلسه حود می توانند از روز سه شنبه ۲۲ آذر ماه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه کنند.
چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۸، ۷، ۹، کارت شرکت در آزمون مغایرتی وجود داشت، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا روز جمعه ۲۵ آذر ماه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قسمت ویرایش اطلاعات کارت مراجعه و نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.
چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی، با چهره داوطلب مغایرت داشت و یا دارای اشکالاتی همچون فاقد مهر و واضح نبودن عکس بود لازم است فرد شخصاً با همراه داشتن دو قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند "ج" به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کند. شرکت در آزمون با کارت دارای عکس اشتباه به عنوان تخلّف تلقی شده و برابر مقررات با متخلف برخورد می شود.
همین طور داوطلبان در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق، متقاضیان می توانند از ساعت ۸: ۳۰ الی۱۲: ۰۰ بامداد و ۱۴: ۰۰ الی ۱۷: ۰۰ بعدازظهر روز پنج شنبه ۲۴ آذر به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.
داوطلبان برای اطلاع از حوزه های امتحانی می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.1401/09/22
12:42:32
5.0 / 5
422
تگهای خبر: اطلاعات , سازمان
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog