پرتو بلاگ
آخربن وضعیت آموزش دانشگاههای تهران در پی افزایش آلودگی هوا؛

تعویق امتحانات دو روز آینده دانشگاه شریف

تعویق امتحانات دو روز آینده دانشگاه شریف

به گزارش پرتوبلاگ، با عنایت به آلودگی هوا و مصوبه کارگروه اضطرار هوا استانداری تهران، در خصوص غیرحضوری شدن تمامی کلاسهای آموزشی دانشگاههای تهران، دانشگاههای صنعتی شریف، تهران، خوارزمی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی، و دانشگاه پیام نور وضعیت برگزاری کلاس ها، کارگاهها و آزمایشگاههای خویش را اعلام نمودند.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر این اساس، دانشگاه صنعتی شریف اعلام نمود که با عنایت به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در خصوص غیرحضوری شدن دانشگاهها طی دو روز آینده، کلیه فعالیتهای این دانشگاه همچون کلاس های درس و جلسات طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۳ و ۲۴ آذرماه به صورت غیرحضوری برگزار خواهند شد.
همینطور دروس عملی شامل تربیت بدنی، لابراتوار ها و کارگاه ها در این دو روز تعطیل خواهند بود.
براساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف، امتحاناتی که قبلا در این دو روز برنامه ریزی شده بودند، به تاریخ دیگری که متعاقبا توسط اساتید دروس اعلام می شود، موکول خواهند شد.
برگزاری کلاسهای ۲۳ آذر دانشگاه تهران به صورت مجازی
روابط عمومی دانشگاه تهران هم اعلام کرد، کلاس های درس این دانشگاه در واحدهای دانشگاهی مستقر در استانهای تهران و البرز در روز چهارشنبه ۲۳ آذر ماه غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.
همچنین فعالیتهای ورزشی در فضاهای باز ممنوع می باشد.
بر اساس اطلاعیه استانداری تهران، رؤسای ادارات باید با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش آموز موافقت نمایند.
آموزش دانشگاه خوارزمی "برخط" شد
بنا به تصمیم مدیریت دانشگاه خوارزمی طبق مصوبه کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوای استانهای تهران و البرز، با عنایت به تداوم آلودگی هوا و افزایش غلظت آلاینده ها، کلیه کلاس های دانشجویی در پردیس دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج غیرحضوری شد.

بر این اساس، کلاس های دانشجویان در خلال این دو روز در پردیس تهران و کرج به صورت برخط برگزار خواهند شد و اساتید و دانشجویان می توانند جهت ورود به پروفایل خود راهنمایی لازم را از آدرس lms.khu.ac.ir دریافت نمایند.
روابط عمومی دانشگاه خوارزمی تاکید کرده است بخش های اداری این دانشگاه تعطیل نمی باشد.
سازمان مرکزی دانشگاه آزاد دایر است
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با عنایت به شرایط پایداری هوا و همینطور مصوبه کارگروه اضطرار هوا استانداری تهران، تمامی کلاسهای آموزشی مقاطع کاردانی و کارشناسی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان های تهران و البرز به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه چهارشنبه 23 آذرماه سالجاری به صورت غیرحضوری و مجازی از راه سامانه "وادانا" برگزار می گردد.
لازم به ذکر است سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی فردا چهارشنبه 23 آذرماه دایر است.
ضروری است مدیران با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش آموز موافقت کنند.
تعطیلی "حضوری" فعالیتهای علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هم اعلام نمود: پیرو تشکیل جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا؛ روز چهارشنبه ۲۳ آذر ماه، فعالیتهای علمی حضوری در دانشگاه تعطیل خواهد بود.
این دانشگاه اعلام نمود در صورت تصمیم بر تعطیلی یا فعالیت غیرحضوری کارکنان دانشگاه، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد، در غیر اینصورت فعالیت حضوری کارکنان برقرار خواهد بود.

امتحانات دانشگاه پیام نور فردا برگزار می گردد
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور هم از برگزاری امتحانات دانشگاه در روز چهارشنبه ۲۳ آذر اطلاع داد.
محسن حیدری مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با بیان این خبر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: پیرو اطلاعیه آلودگی هوا به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند امتحانات مراکز و واحدهای استانهای البرز، اصفهان و تهران در روز چهارشنبه ۲۳ آذرماه در ساعات اعلام شده برگزار می گردد.
لازم به ذکر است که امتحانات پایان نیمسال اول دانشگاه پیام نور از ۱۹ آذرماه شروع شده است.1401/09/24
13:25:07
5.0 / 5
428
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog