پرتو بلاگ
رئیس دانشگاه لرستان:

الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی، شهید سلیمانی و شهید چمران است

الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی، شهید سلیمانی و شهید چمران است

به گزارش پرتوبلاگ، لرستان رییس دانشگاه لرستان اظهار داشت: الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی، شهید سلیمانی و شهید چمران است.


علی نظری در مراسم تجلیل از اعضای هیئت علمی ارتقاء یافته دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان که ۱۴ دی ماه در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی این دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: الگوی استاد تراز انقلاب اسلامی ایران، بزرگانی همچون شهید سلیمانی و شهید چمران هستند.
وی با اعلان اینکه ارتقای مادی انسان، بی شک همراه با ارتقای معنوی اوست و بایسته است که چنین هم باشد، اضافه کرد: شخصی که ارتقاء پیدا می کند دارای حدی از کمال است و باید بداند که همه وجودش را در راه خدا و خدمت به خلق خدا، وقف کند.
رییس سازمان بسیج اساتید لرستان بیان کرد: استاد تراز انقلاب اسلامی، استادی است که بتواند نظام مسائل ذهنی، اندیشه ای و مادی جامعه را رفع کند.
نظری اشاره کرد: استادی که ارتقاء یافته است در حقیقت اندیشه خودرا در قالب مقاله، منعکس کرده است و این خودش یعنی درس مهم پرهیز از بُخل و خودخواهی.
وی افزود: استاد تراز انقلاب اسلامی، مرزی برای دانش نمی شناسد و پیوسته تلاش می کند یکی بعد از دیگری، مرزهای دانش را فتح کند.
رییس دانشگاه لرستان به اعضای ارتقاءیافته سفارش کرد به «نظریه پردازی» در قالب تهیه کتاب و کرسی های نظریه پردازی، بپردازند.
نظری افزود: نظریه پردازی فقط مختص به یک شاخه از علوم نیست؛ بلکه بایستی در همه حوزه های علم و دانش، نظریه پردازی، تقویت شود.1401/10/17
11:04:42
5.0 / 5
332
تگهای خبر: دانشگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog