پرتو بلاگ

جزییات برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد

جزییات برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد

پرتوبلاگ: شیوه نامه اجرائی آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) در نیمسال دوم سال تحصیلی 1402 ـ 1401 ابلاغ گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دکتر محمد علی اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر اکبر اشرفی قائم مقام معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل «شیوه نامه اجرائی آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲ ـ ۱۴۰۱ » را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استانها ابلاغ کردند.
این دستورالعمل مطابق با ردیف دوم راه کنش ها، اقدامات و اهداف کمی متناظر با آنها، متناسب سازی و تعادل بخشی به دوره های تحصیلی در سند تحول و تعالی، افزایش کیفیت و یکسان سازی نحوه برگزاری و اجرای مناسب ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی تدوین و ابلاغ گردیده است.
بر طبق این دستورالعمل؛ آزمون کتبی جامع در تمامی رشته ها استانی بوده (به استثنای واحدهای ویژه مستقل) و بصورت حضوری و متمرکز انجام می شود. بخش شفاهی آزمون جامع بصورت حضوری در واحد دانشگاهی انجام می شود. همین طور ارزیابی جامع در محل های تعیین شده توسط کمیته برگزاری استان (با هماهنگی واحدهای دانشگاهی) و با نظارت آن کمیته برگزار می گردد.
در این شیوه نامه آمده است: آزمون جامع تمامی رشته ها در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲ ـ ۱۴۰۱ از تاریخ ۳۰ اردیبهشت تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ برگزار می شود.
واجدین شرایط ثبت نام در ارزیابی جامع باید مطابق تقویم آموزشی نسبت به ثبت نام در واحد دانشگاهی اقدام نموده باشند در غیر این صورت حق شرکت در آزمون جامع را ندارند.
منبع:

1401/11/11
10:03:55
5.0 / 5
350
تگهای خبر: پزشكی , دانشگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
پرتو بلاگ Parto Blog