پرتو بلاگ

فردا آخرین فرصت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

فردا آخرین فرصت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش پرتوبلاگ، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ فردا پایان می یابد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ از روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه شروع شده و داوطلبان تا فردا سه شنبه ۱۶ اسفند برای ثبت نام در این آزمون مهلت خواهند داشت.
داوطلبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته و دفترچه راهنمای ثبت نام را به صورت کامل مطالعه کنند. این داوطلبان لازم است در درج مشخصات و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند.
داوطلبان فوق با رعایت مفاد مندرج در دفترچه و ضوابط مربوطه می توانند حداکثر سه شغل-محل را به شرط یکسان بودن شغل انتخاب نمایند.
بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، اولویت اول و دوم داوطلب بعنوان شغل محل اصلی و اولویت سوم انتخابی هم برای تکمیل ظرفیت، لحاظ می شود که به شرط موافقت دستگاه و سازمان اداری و استخدامی کشور و خالی ماندن ظرفیت در مورد آن اقدام خواهد شد.
بر این اساس متقاضیان حائز شرایط باید به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و بعد از پرداخت هزینه دو میلیون و ۳۰۰ هزار ریال نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
با عنایت به این که در مراحل مختلف فرایند این آزمون خدماتی از راه ارسال پیام کوتاه به داوطلبان عرضه می شود. بنابراین داوطلبان جهت استفاده از خدمات پیام کوتاه باید مبلغ ۳۰ هزار ریال بعنوان هزینه استفاده از این خدمات پرداخت کنند.
مدت زمان تعیین شده برای ثبت نام در آزمون تمدید نمی شود و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به ساعات پایانی اجتناب کنند.
متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی باید بعد از پایان ثبت نام شماره پرونده و کد رهگیری خویش را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری کنند.
سازمان سنجش تاکید کرده که به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی هم به هیچ وجه مسترد نمی شود.
بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، کارت شرکت در آزمون استخدامی رشته شغل آموزگار ابتدایی یا آموزگار ابتدایی و استثنایی از روز سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد و آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه با عنایت به آمار شرکت کنندگان حسب مورد در مراکز استان ها برگزار می گردد که البته ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان محل اقامت فعلی آنها خواهد بود.1401/12/15
13:23:09
5.0 / 5
297
تگهای خبر: اطلاعات , خدمات , سازمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
پرتو بلاگ Parto Blog