پرتو بلاگ

اثرگذاری نخبگان و دانش بنیان ها در صنعت دفاعی ارتقا می یابد

اثرگذاری نخبگان و دانش بنیان ها در صنعت دفاعی ارتقا می یابد

به گزارش پرتوبلاگ، همایش تجلیل از مدیران شرکتهای دانش بنیان شبکه همکار دفاعی با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار گردید.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از معاونت علمی، «همایش تجلیل از مدیران شرکتهای دانش بنیان شبکه همکار دفاعی» با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار گردید.
این همایش با شعار «دانش بنیان کردن نزاجا» با حضور حسین ملازاده دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، هیات رئیسه نزاجا، معاون عتف ستاد کل نیروی مسلح آجا و نماینده وزارت علوم و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.
این همایش «تقدیر از نخبگان و شرکتهای دانش بنیان موثر در صنعت دفاعی کشور» و «شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های علمی سایر شرکتهای توانمند جدید در حوزه دفاعی به منظور تقویت شبکه زیست بوم فناوری سازمان» را هدف قرار داده بود. در این همایش از ۲۵ شرکت دانش بنیان همکار با شبکه دفاعی کشور تقدیر گردید.
در واقع نقش شرکتهای دانش بنیان در طراحی، تولید و توسعه فناوری های نیروهای مسلح، کاملا راهبردی و مؤثر است. بنابراین نیروی زمینی ارتش هم هم راستا با شعار سال، در جهت حمایت و بهره گیری از توانمندی نخبگان و شرکتهای دانش بنیان در صنعت دفاعی کشور گام بر داشته است.
شرکت های دانش بنیان یکی از عوامل موثر بر اقتدار نیروهای مسلح هستند، چون که بخش مهمی از نیازهای نظامی کشور با توان و تخصص نخبگان و شرکتهای دانش بنیان تولید می شود.


منبع:

1401/12/25
13:24:20
5.0 / 5
301
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog