پرتو بلاگ
در نشست بروكرهای شبكه فن بازار ملی صورت می گیرد؛

اتصال نیازها به توانمندی ها برای رونق بازار فناوری

اتصال نیازها به توانمندی ها برای رونق بازار فناوری

پرتوبلاگ: پنجاه وچهارمین نشست مجازی بروکرهای شبکه فن بازار ملی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری 14 اردیبهشت ماه انجام می شود.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، پنجاه وچهارمین نشست مجازی بروکرهای شبکه فن بازار ملی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ انجام می شود.
در این جلسه تقاضاهای فناورانه ای چون «تولید توپ و راکت اسکواش» و «چند طرح فناورانه در زمینه دارویی» به عرضه کنندگان محصولات و خدمات عرضه می شود تا با بهره گیری از ظرفیت آنها این نیازها به پاسخ برسد.
فناوران نیز توانمندی های خود شامل «مصالح ساختمانی آماده»، «دستگاه خمیرگیر اتوماتیک»، «یخچال و فریزرهای آزمایشگاهی»، «دستگاه های تولید فنس و توری» و «سرم آبرسان و جوانساز پوست» را به متقاضیان عرضه می کنند تا با تجاری سازی محصولات خود، بازار آنها را توسعه دهند.
طرح هایی نیز برای سرمایه گذاری معرفی خواهند شد که شامل «آستاگزانتین»، «نرم افزار سلامت دیجیتال» و «پلت فرم های لنس(حوزه فری لنس)» می شوند.
کارگزاران تبادل فناوری شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بستر لازم برای تقاضا و تجاری سازی فناوری و همین طور جذب سرمایه در استانها را فراهم نموده اند و وظیفه نزدیک کردن طرف های «عرضه» و «تقاضا» را در زمینه فناوری و محصولات پیشرفته بر عهده دارند. نقشی که با شکل گیری شبکه فن بازار در سالهای اخیر توانسته؛ تبادلات فناورانه را در کشور رونق دهد.


منبع:

1402/02/16
13:41:46
5.0 / 5
325
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog