پرتو بلاگ
مدیرعامل یك شركت دانش بنیان با پرتوبلاگ مطرح كرد؛

بومی سازی ماشین آلات تونل سازی و استخراج معادن

بومی سازی ماشین آلات تونل سازی و استخراج معادن

پرتوبلاگ: یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به طراحی، ساخت و تولید ماشین آلات تونل سازی و استخراج معادن شده و برای بیش از صد نفر اشتغال به وجود آورده است.شهاب الدین شیرین در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این که این شرکت دانش بنیان نخستین سازنده ماشین آلات زنجیره مکانیزاسیون تونلسازی و استخراج معادن زیرزمینی (حفاری، بارگیری و باربری) در غرب آسیا است، اظهار داشت: همچون محصولات شرکت می توان به دستگاه رودهدر جهت حفاری اشاره نمود که یک دستگاه مکانیزه حفاری تونل و استخراج معادن زیرزمینی است و می تواند در مقاطع مختلف تونل با سایز و اشکال مختلف بطور پیوسته حفاری، بارگیری و باربری را انجام دهد.

این فعال فناور اضافه کرد: دستگاه رودهدر در امتداد مکانیزاسیون حفاری تونل های شهری و غیر شهری شامل معادن زیرزمینی، آب و فاضلاب، راه، راه آهن، مترو و...، باکیفیت و قیمتی رقابتی در سه مدل طراحی و تولید شده و در پروژه های زیادی شامل معادن مس، سرب و روی و زغالسنگ و پروژه های تونل سازی آب و فاضلاب و راه از این دستگاه استفاده می شود.
وی لودرهای کوچک تونلی و معدنی جهت بارگیری و تخلیه از سه جهت (چپ، راست و روبرو)، سیستم نقاله جهت انتقال پیوسته مواد حفاری شده به خارج از تونل و همین طور تجهیزات و ادوات برقی ضدانفجار همچون جانکشن باکس ها، پروژکتورها، گلندها، کلیدها، دتکتورهای گاز و... را از دیگر محصولات بومی سازی شده شرکت دانش بنیان نام برد.

مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اضافه کرد: تمام محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته می شوند و دارای گواهینامه های مربوطه همچون گواهینامه بین المللی ATEX و QAN هستند.
شیرین اضافه کرد: محصولات این شرکت در چندین پروژه حفاری تونل مثل انتقال فاضلاب پردیس، معدن سرب و روی انگوران زنجان و معدن مس سرچشمه در استان کرمان مورد استفاده قرار گرفته است.
وی درباره ی اشتغال زایی این شرکت دانش بنیان نیز توضیح داد و اظهار داشت: امروز برای بیش از ۳۷ نفر بطور مستقیم و بیش از ۱۲۰ نفر بطور غیر مستقیم شغل به وجود آمده است.


منبع:

1402/04/24
10:47:38
5.0 / 5
302
تگهای خبر: پروژه , سیستم , كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog