پرتو بلاگ

رویداد تبادل فناوری در عرصه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق

رویداد تبادل فناوری در عرصه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق

پرتوبلاگ: صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری شرکت توانیر، رویداد تبادل فناوری در عرصه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق را برگزار می نماید.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد تبادل فناوری در عرصه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق، به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری وزارت نیرو و شرکت توانیر، ۳۰ مردادماه ۱۴۰۲ انجام می شود.
در این رویداد، نیازهای فناورانه از طرف صنایع بزرگ کشور ارائه و نمایشگاهی از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان منتخب در عرصه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق انجام خواهد شد.
افزایش امنیت و تاب آوری صنعت آب و برق، بومی سازی و خودکفایی؛ توسعه استفاده از هوش مصنوعی در صنعت آب و برق؛ هوشمندسازی سنجش داده های صنعت آب و برق؛ داده کاوی آمار و اطلاعات مبتنی بر هوش مصنوعی و توسعه؛ سامانه های بومی پایش و مدیریت مصرف آب و برق؛ کاهش تلفات در صنعت آب و برق، محورهای رویداد تبادل فناوری در عرصه اصلاح الگوی مصرف انرژی برق است.
متقاضیان می توانند تا روز یکشنبه ۱۵ مردادماه بوسیله لینک forms.inif.ir/web/guest/energy در این رویداد ثبت نام کنند. ثبت نام برای همه شرکت های دانش بنیان و فناور حوزه برق، ازاد و رایگان است.
یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان در حوزه توسعه بازار این شرکت ها، برگزاری رویدادهای تبادل فناوری است. هدف از برگزاری این رویدادها، به هم رسانی طرف عرضه به طرف تقاضا است.

1402/05/12
13:23:15
5.0 / 5
188
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog