پرتو بلاگ
سرپرست معاونت توسعه بنیاد ملی نخبگان خبر داد؛

پشتیبانی نظام مند افراد و گروههای نخبگانی در قالب وقف و خیریه

پشتیبانی نظام مند افراد و گروههای نخبگانی در قالب وقف و خیریه

به گزارش پرتوبلاگ، سرپرست معاونت توسعه بنیاد ملی نخبگان از تشکیل کارگروه مشورتی معاونت توسعه بنیاد آگاهی داد و اظهار داشت: گسترش جذب منابع پایدار برای پشتیبانی نظام مند از گروههای نخبگانی در دستور کار بنیاد است.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از بنیاد ملی نخبگان، فرشاد سلیمانی در حاشیه برگزاری نشست هم‎اندیشی با معاونان ادوار مختلف معاونت توسعه بنیاد ملی نخبگان، ضمن اشاره به ضرورت هدایت و نظارت بر عملکرد اعتبارات، تنظیم امور محاسباتی و رسیدگی بصورت حساب ها، اسناد و گزارش های مالی بنیاد، اظهار داشت: یکی از راهکارهای توسعه منابع و همین طور مدیریت صحیح آن، استفاده از تجربیات مسئولین سابق است.
سلیمانی افزود: بحمدلله مسئولین بنیاد نخبگان در دوره های مختلف مدیریتی همیشه بدنبال گسترش خدمت به جامعه نخبگانی بوده اند و تجارب مفیدی در این جهت به دست آمده است.
وی در ادامه به نقش مثبت و ضرورت مشورت گیری از مسئولان خدوم گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: در این جهت از معاونین سابق و اسبق توسعه و مدیریت منابع دعوت شد تا در کارگروه مشورتی این معاونت ضمن در اختیار قرار دادن تجربیات موفق قبلی، راهکارهای را برای هر چه بهتر شدن ارائه خدمات به نخبگان پیشنهاد دهند.
سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان در ادامه با اشاره به نقش تنظیم گری و راهبری ارتباطات بنیاد با مراجع قانونی و سیاسی، اداری و اجتماعی نیز اظهار داشت: ساماندهی و گسترش جذب منابع پایدار برای پشتیبانی نظام مند افراد و گروههای نخبگانی در قالب وقف و خیریه از دیگر اقداماتی است که در دستور کار معاونت توسعه قرار دارد.
سلیمانی در آخر ضمن تشکر از پذیرش دعوت از طرف معاونین سابق و اسبق، از ایشان درخواست نمود تا بصورت مستمر در کارگروه مشورتی حضور یافته و به ارائه نقطه نظرات بپردازند. در این نشست آقایان دکتر اردوخانی، دکتر موسوی، دکتر چیت ساز و دکتر احسانی حضور داشته و از تجربیات خود در بنیاد سخن گفتند.

1402/08/17
08:05:25
5.0 / 5
199
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog