پرتو بلاگ
یك مدیر دانش بنیان:

هزینه خوراک دام با فناوری نانو کاهش یافت

هزینه خوراک دام با فناوری نانو کاهش یافت

به گزارش پرتوبلاگ، مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: ما با توسعه یک محصول نانویی، مکمل خوراک دامی عرضه کرده ایم که هزینه را کاهش داده و اثربخشی و جذب بالاتری نسبت به مکمل های رایج دارد.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از مهر، دکتر سقطچی اظهار نمود: ما تولیدکننده نسل سوم مکمل معدنی خوراک دام هستیم که با فناوری نانو این محصول را ساخته ایم. استفاده از مکمل ها هم اکنون یک نیاز در صنعت است. پیش از این مکمل های نسل اول و دوم عرضه شده بود. در نسل اول، ترکیبات معدنی از معادن استخراج می شد و مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل ها جذب کم و آلودگی زیادی داشتند. در نسل دوم از کیلاته کننده ها استفاده شد که جذب افزوده شد اما تداخل جذبی و حساسیت به دما و رطوبت بعنوان عامل مشکل زا وجود داشت.
وی اضافه کرد: یک شرکت آمریکایی هلندی، پس از ده سال تحقیق و توسعه نسل سوم مکمل ها را تولید کرده و به بیشتر از ۹۰ کشور صادر می کند. ما هم موفق به توسعه نسل سوم مکمل های معدنی خوراک دام شده ایم. در این نسل، مزیت های نسل های پیشین وجود داشته، بدون اینکه مشکلات آنها را داشته باشد. حساسیت دمایی و رطوبتی در این محصول وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایمن نانو فام اظهار داشت: با عنایت به اینکه بیشترین هزینه در کسب و کار دام و طیور در ارتباط با خوراک است، با افزایش بهره وری و کاهش هزینه میتوان کمک شایانی به این صنعت کرد.

1402/08/21
08:46:41
5.0 / 5
201
تگهای خبر: صنعت , فناوری , نانو , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پرتو بلاگ Parto Blog