پرتو بلاگ

فردا آخرین مهلت ثبت نام در سه آزمون وزارت بهداشت

فردا آخرین مهلت ثبت نام در سه آزمون وزارت بهداشت

پرتوبلاگ: مهلت ثبت نام در سه آزمون علوم پایه، جامع پیش كارورزی و آزمون جامع داروسازی (180 واحدی) فردا دوشنبه 10 شهریور ماه اختتام می پذیرد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، سه آزمون "علوم پایه"، "جامع پیش کارورزی" و "آزمون جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی)" آزمون هایی هستند که در ایام پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ شهریور ۹۹ در نوبت بامداد و عصر برگزار خواهند شد. بر این اساس، آزمون پیش کارورزی روز پنجشنبه ۲۰ شهریورماه ساعت ۸ صبح، آزمون علوم پایه پزشکی بعدازظهر همان روز(۲۰ شهریور) ساعت ۱۴ و آزمون های علوم پایه دندانپزشکی و جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) بامداد روز جمعه ۲۱ شهریور ۹۹ ساعت ۸ برگزار می شود.
دانشگاهی که بعنوان محل آزمون داوطلبان آزمون های فوق خواهد بود در صورتیکه دارای امکانات کافی و استاندارد مورد تائید مرکز سنجش آموزش پزشکی باشد، آن دانشگاه می تواند آزمون را به صورت "الکترونیک" برگزار کند.
داوطلبان برای ثبت نام در امتحانات ذکر شده می توانند همانند دوره قبل و بوسیله نام کاربری و رمز عبور اعلام شده قبلی تا آخر وقت فردا دوشنبه ۱۰ شهریور ۹۹ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همین طور در صورتیکه محل آزمون داوطلب، دانشگاهی به غیر از دانشگاه محل تحصیل خود باشد، باید پیش از ثبت نام با دانشگاه محل آزمون هماهنگی شود و در صورت داشتن ظرفیت و تایید دانشگاه محل آزمون، ضمن ثبت نام داوطلب توسط دانشگاه، محل تحصیل داوطلب نیز به همراه معرفی نامه به دانشگاه مربوطه اطلاع داده شود.
درباب ثبت نام داوطلبان آزمون علوم پایه پزشکی، تنها داوطلبان ورودی مهر ۹۶ به بعد، با عنوان "داوطلب برنامه درسی ملی" مشخص و ثبت نام می شوند.
داوطلبان اتباع غیر ایرانی نیز در زمان ثبت نام با عنوان تبعه خارج از کشور مشخص شوند و چنانچه برای این گروه از داوطلبان، سئوالات انگلیسی نیز مورد نیاز است این مساله باید در زمان ثبت نام در سامانه مرکز سنجش اعلام گردد.
همین طور متقاضیان تحصیلکرده خارج از کشور باید پیش از ثبت نامه بوسیله سایت https: //epay.sanjeshp.ir/ هزینه ثبت نام را پرداخت کنند و تا فردا دوشنبه ۱۰ شهریورماه با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به مراکز قطب برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه، پیش کارورزی و داروسازی، مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون های مذکور اقدام نمایند. (داوطلبانی که هزینه ثبت نام خودرا در اسفند ۹۸ پرداخت نموده اند این مبلغ پرداخت شده بعنوان هزینه ثبت نام آزمون شهریور ۹۹ آنها لحاظ خواهد شد.
منبع:

1399/06/10
15:29:08
5.0 / 5
1013
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog