پرتو بلاگ

زمان انتشار كلید نهایی سؤال های كنكور

زمان انتشار كلید نهایی سؤال های كنكور

به گزارش پرتوبلاگ پاسخنامه و كلید نهایی سؤالات آزمون سراسری از عصر روز دوشنبه ۳۱ شهریور ماه سالجاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار می گیرد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای روش های پاسخگویی به درخواست های داوطلبان در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ را شرح داد.
در اطلاعیه این سازمان آمده است: با عنایت به بیماری کرونا، ضمن عذرخواهی از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ این سازمان از پذیرش حضوری متقاضیان معذور بوده و تنها به صورت اینترنتی و الکترونیکی درخواست های داوطلبان را بررسی خواهد نمود ازاین رو داوطلبان باید جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست ها به روش های زیر اقدام نمایند.
متقاضیان می توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http: //darkhast.sanjesh.org رجوع و درخواست خویش را به همراه مستندات لازم ثبت کنند. بعد از ثبت درخواست، برای متقاضی شماره نامه و کدرهگیری از راه پیام کوتاه ارسال می شود.
متقاضیان می توانند بعد از دریافت شماره و کد رهگیری از راه پیام کوتاه، به پورتال رهگیری الکترونیکی مکاتبات به آدرس http: //rahgiri.sanjesh.org وارد شده و از آخرین وضعیت درخواست خود آگاه شوند.
همچنین از صفحه اصلی درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به سیستم پاسخگویی رجوع کنند و با عنایت به نام آزمون و مبحث درخواست، نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نموده تا بعد از بررسی توسط کارشناسان طی مدت معلوم، پاسخ به صورت اینترنتی ارسال شود.
همچنین از عصر روز دوشنبه ۳۱ شهریور ما پاسخنامه و کلید نهایی سؤالات آزمون برای رتبه های زیر ۱۰۰ هزار کشوری در گروه های علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و رتبه های زیر ۲۰ هزار کشوری در گروه های هنر و زبان های خارجی داوطلبان در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.
داوطلبانی که به نمرات کسب شده خود اعتراض دارند درخواست می شود، بعد از مشاهده پاسخنامه، در صورت عدم رفع ابهام، از راه درگاه الکترونیکی سازمان نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند.1399/06/30
21:59:28
5.0 / 5
996
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog