پرتو بلاگ

اعلام هزینه تحصیل در مقطع دكتری دانشگاه علامه طباطبایی

اعلام هزینه تحصیل در مقطع دكتری دانشگاه علامه طباطبایی

میزان شهریه تحصیل دوره دكتری سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ دانشگاه علامه طباطبایی در دوره های شبانه و پردیس های خودگردان اعلام گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام دانشگاه علامه طباطبایی، مهلت ثبت نام در سامانه آزمون این دانشگاه برای پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری سال تحصیلی ۱۳۹۹ روز شنبه ۲۹ شهریور ماه سالجاری به پایان رسید و ثبت نام و شرکت داوطلبان در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری به صورت (برخط )آن لاین و تصویری انجام می شود داوطللبان می توانند برپایه کد رشته هایی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه اعلام شده است با رفتن به سایت آزمون دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
داوطلبان برای مصاحبه دکتری ی هرکد رشته محل دانشگاه علامه طباطبایی باید مبلغ یک میلیون ریال هزینه پرداخت کنند.
بر این اساس داوطلبان دکتری برای تحصیل در رشته های گروه آموزشی علوم انسانی و سایر گروه ها باید مبلغ ۷۹۸ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بعنوان شهریه کل دوره و برای هر نیم سال هم مبلغ ۹۹ میلیون و ۸۲۵ هزار ریال پرداخت کنند.
همینطور برای تحصیل در دوره شبانه گروه آموزشی علوم انسانی هم باید ۶۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال و سایر گروه ها هم ۶۸۹ میلیون ۷۰۰ هزار ریال بعنوان شهریه کل دوره پرداخت کند. ضمن اینکه شهریه هر نیم سال در گروه علوم انسانی ۸۱ میلیون و ۶۷۵ هزار ریال و سایر گروه ها هم ۸۶ میلیون ۲۱۲ هزار ریال تعیین شده است.
مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علامه به صورت برخط و مطابق زمانبندی اعلام شده در کارت آزمون برگزار می گردد و داوطلبان موظف می باشند به صورت برخط و تصویری در روز و ساعت تعیین شده حضور یابند. ضمن اینکه داوطلبان در طول مدت مصاحبه ملزم به حضور به صورت برخط و تصویری هستند و مجاز به قطع تصویر بدون اجازه رئیس هیات مصاحبه کننده نیستند.
پذیرش بر مبنای معرفی چند برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و با بررسی سوابق علمی و مصاحبه است که مطابق جدول زمانبندی رشته ها و روز و ساعت قید شده در کارت آزمون هر داوطلب به صورت برخط و تصویری برگزار می گردد.
مصاحبه از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری برای هر رشته طبق برنامه زمانبندی اعلام شده در کارت آزمون یعنی از روز شنبه ۷ تا یکشنبه ۱۳ مهر ماه جاری برگزار می شود.
داوطلبان آزمون فوق برای اطلاع از روز و ساعت مصاحبه باید سوم و چهارم مهر ماه جاری کارت شرکت در آزمون را از سایت آزمون دانشگاه علامه طباطبایی دریافت نمایند.
منبع:

1399/07/04
20:30:58
5.0 / 5
1170
تگهای خبر: دانشگاه , سازمان , سایت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog